Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Erelid Evert Schaapman overleden

Gisteren, zaterdag 22 december 2014, is oud voorzitter en erelid Evert Schaapman op 80 jarige leeftijd overleden. Wij wensen zijn vrouw veel sterkte met dit verlies.

Tags:
recyclingkampen.pngbernardkeppel.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngprofnormkampen.pngmailservicezwolle.pngfov.pngnl_ecco_com.pngwielinkzalk.pngmuldertweewielers.pngmachineverhuur123.pnghoutburcht.pngumbouw.pnghetparochiehuis.pngidagro.pnghet_notarieel.pngcafeeigenwijs.pngdeweste.pngslagerijvanguilik.pnghofstederijopleidingen.pngh_deleeuw.pngschuttetweewielers.pngkeukendesign_kampen.pngdesmaakfactor.pngheutink&heij.pngbastiaan_installatie.pngvandijkgroothandel.jpgbbm_advocaten.pngbergmakelaardij.pngblomauto.pngvdbergmastenbroek.pngvisscher_mastenbroek.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pngsebo_personeelsdiensten.pngloonbedrijf_bastiaan.pnguitgekookt.pngpartyverhuurzwolle.pngbrugmedia.pngrecyclingkampen.pngbernardkeppel.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngprofnormkampen.pngmailservicezwolle.pngfov.pngnl_ecco_com.pngwielinkzalk.pngmuldertweewielers.pngmachineverhuur123.pnghoutburcht.pngumbouw.pnghetparochiehuis.pngidagro.pnghet_notarieel.pngcafeeigenwijs.pngdeweste.pngslagerijvanguilik.pnghofstederijopleidingen.pngh_deleeuw.pngschuttetweewielers.pngkeukendesign_kampen.pngdesmaakfactor.pngheutink&heij.pngbastiaan_installatie.pngvandijkgroothandel.jpgbbm_advocaten.pngbergmakelaardij.pngblomauto.pngvdbergmastenbroek.pngvisscher_mastenbroek.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pngsebo_personeelsdiensten.pngloonbedrijf_bastiaan.pnguitgekookt.pngpartyverhuurzwolle.pngbrugmedia.png