Evenementen

💰Zaterdag 24 juni --> Familiedag💸

Kom voorbereid naar het evenemententerrein en haal alvast wat geld uit de muur bij een pinapparaat in de omgeving. Er kan bij de bar namelijk niet gepind worden zaterdag. Houd dus rekening met het warme weer, blijft goed drinken en neem dus contanten mee!

én ook voor de verloting komt muntgeld goed van pas!😀

Graag tot zaterdag!!💚💚

Programma

10:00 - 12:30: Jeugdspelletjes + clinic

13:00 - 13:30: Penalty bokaal

13:45 - 15:30: Voetvolley

16:00 - 17:15: Afscheidswedstrijd Meule

17:15: BBQ, muziek, rad van fortuin, prijsuitreiking en bier!


Afbeelding van WhatsApp op 2023 06 22 om 11.48.57

Tags:

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Visscher bv
Bisschopswetering 81
8293 PC Mastenbroek
Telefoon: 038 - 344 62 36

vloerenmarkt
vdbergmastenbroek.pngheutink&heij.pngbergmakelaardij.pngnl_ecco_com.pngsebo_personeelsdiensten.pngwielinkzalk.pngumbouw.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngblomauto.pngboerverzekeringen.pngh_deleeuw.pngdesmaakfactor.pngkeukendesign_kampen.pngidagro.pngschuttetweewielers.pngrecyclingkampen.pngprofnormkampen.pngspijkerboer_bouwadvies.jpghoutburcht.pnghofstederijopleidingen.pngweeghel_gewasbescherming.pngmuldertweewielers.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngvandijkgroothandel.jpgmailservicezwolle.pnguitgekookt.pngvisscher_mastenbroek.pngdeweste.pngfov.pngpartyverhuurzwolle.pngbastiaan_installatie.pngbbm_advocaten.pnghet_notarieel.pngslagerijvanguilik.pnghairqueen.pngloonbedrijf_bastiaan.pngvdbergmastenbroek.pngheutink&heij.pngbergmakelaardij.pngnl_ecco_com.pngsebo_personeelsdiensten.pngwielinkzalk.pngumbouw.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngblomauto.pngboerverzekeringen.pngh_deleeuw.pngdesmaakfactor.pngkeukendesign_kampen.pngidagro.pngschuttetweewielers.pngrecyclingkampen.pngprofnormkampen.pngspijkerboer_bouwadvies.jpghoutburcht.pnghofstederijopleidingen.pngweeghel_gewasbescherming.pngmuldertweewielers.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngvandijkgroothandel.jpgmailservicezwolle.pnguitgekookt.pngvisscher_mastenbroek.pngdeweste.pngfov.pngpartyverhuurzwolle.pngbastiaan_installatie.pngbbm_advocaten.pnghet_notarieel.pngslagerijvanguilik.pnghairqueen.pngloonbedrijf_bastiaan.png