Evenementen

Familiedag 2023

24 juni is het weer tijd voor de jaarlijkse familiedag van vv 's-Heerenbroek💚💚 met programma voor jong en oud.
Kom gezellig langs, om te kijken of mee te doen en na te praten over het afgelopen, succesvolle seizoen!
Of kom voor een laatste keer dit seizoen naar het Broekerland voor de afscheidswedstrijd van "good old Meule!

familiedag 2023 poster

Tags:

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Wezenberg Transport B.V.
IJsselmuiden

klik hier voor de website

B Wezenberg_Groep

boerverzekeringen.pngbernardkeppel.pngvandijkgroothandel.jpgumbouw.pngspijkerboer_bouwadvies.jpgkeukendesign_kampen.pngbastiaan_installatie.pngidagro.pngcafeeigenwijs.pngwielinkzalk.pngweeghel_gewasbescherming.pngpartyverhuurzwolle.pnghairqueen.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pngphverhuur.pngmuldertweewielers.pnghet_notarieel.pngmailservicezwolle.pngheutink&heij.pngloonbedrijf_bastiaan.pngvisscher_mastenbroek.pngfov.pngdesmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngnl_ecco_com.pngh_deleeuw.pnghoutburcht.pngschuttetweewielers.pngsebo_personeelsdiensten.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pnguitgekookt.pnghofstederijopleidingen.pngslagerijvanguilik.pngblomauto.pngdeweste.pngbbm_advocaten.pngvdbergmastenbroek.pngboerverzekeringen.pngbernardkeppel.pngvandijkgroothandel.jpgumbouw.pngspijkerboer_bouwadvies.jpgkeukendesign_kampen.pngbastiaan_installatie.pngidagro.pngcafeeigenwijs.pngwielinkzalk.pngweeghel_gewasbescherming.pngpartyverhuurzwolle.pnghairqueen.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pngphverhuur.pngmuldertweewielers.pnghet_notarieel.pngmailservicezwolle.pngheutink&heij.pngloonbedrijf_bastiaan.pngvisscher_mastenbroek.pngfov.pngdesmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngnl_ecco_com.pngh_deleeuw.pnghoutburcht.pngschuttetweewielers.pngsebo_personeelsdiensten.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pnguitgekookt.pnghofstederijopleidingen.pngslagerijvanguilik.pngblomauto.pngdeweste.pngbbm_advocaten.pngvdbergmastenbroek.png