Evenementen

Nieuwjaarsreceptie 7 januari 2023 (update)

Op aanstaande zaterdag 7 januari zal de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie van V.V. 's-Heerenbroek weer plaats gaan vinden. Bij deze van harte uitgenodigd

Overdag zal er door de jeugd en ouderen gezaalvoetbald worden in sporthal Cellesbroek. De jeugd krijgt hier in de ochtend vanaf 09.00 uur de gelegenheid voor, de senioren in de middag.

Onderling zaalvoetbal in de Cellesbroekhal te Kampen:

  • 9:00 uur - 10:00 uur: Jo7, Jo8 en Jo9;
  • 10:00 uur - 11:00 uur: Mo10 en Jo11;
  • 11:00 uur - 12:00 uur: Jo12 en Jo13;
  • 12:00 uur - 13:00 uur: Jo17;
  • 13:00 uur - 17:00 uur: 35+, 45+, VR1, VR2, 1e, 2e en 3e.

Vanaf 17.00 uur zal de receptie plaatsvinden in dorpsgebouw 'de Kandelaar', ook het bekende stampotbuffet zal weer voor ons klaar staan rond die tijd!

Kortom:

  • Lopend buffet voor iedereen!
  • Springkussen aanwezig voor de jeugd.
  • Speech van 'onze' voorzitter Piet.
  • (Plankjes)verloting voor jong en oud, goed doel van dit jaar: Europa kinderhulp (Lotte Wouda); klik hier voor meer info
Tags:

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Wezenberg Transport B.V.
IJsselmuiden

klik hier voor de website

B Wezenberg_Groep

bbm_advocaten.pngwielinkzalk.pngnl_ecco_com.pngslagerijvanguilik.pnghet_notarieel.pngsheerenhoeve.pngpartyverhuurzwolle.pngspijkerboer_bouwadvies.jpgdeweste.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngkeukendesign_kampen.pngloonbedrijf_bastiaan.pngschuttetweewielers.pngh_deleeuw.pngautotaalglas.pngbastiaan_installatie.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pngidagro.pngcafeeigenwijs.pnghairqueen.pnguitgekookt.pngumbouw.pngmuldertweewielers.pngdesmaakfactor.pngvisscher_mastenbroek.pngmailservicezwolle.pngsebo_personeelsdiensten.pngvdbergmastenbroek.pngblomauto.pngvandijkgroothandel.jpgfov.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngheutink&heij.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pnghofstederijopleidingen.pngbbm_advocaten.pngwielinkzalk.pngnl_ecco_com.pngslagerijvanguilik.pnghet_notarieel.pngsheerenhoeve.pngpartyverhuurzwolle.pngspijkerboer_bouwadvies.jpgdeweste.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngkeukendesign_kampen.pngloonbedrijf_bastiaan.pngschuttetweewielers.pngh_deleeuw.pngautotaalglas.pngbastiaan_installatie.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pngidagro.pngcafeeigenwijs.pnghairqueen.pnguitgekookt.pngumbouw.pngmuldertweewielers.pngdesmaakfactor.pngvisscher_mastenbroek.pngmailservicezwolle.pngsebo_personeelsdiensten.pngvdbergmastenbroek.pngblomauto.pngvandijkgroothandel.jpgfov.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngheutink&heij.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pnghofstederijopleidingen.png