Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Ledenvergadering 20-12-2022 20:00 uur

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2022, start om 20.00 uur: 

 1. Opening door de voorzitter
 2. Notulen vorige ledenvergadering
 3.  Verslag penningmeester seizoen 2021/2022
 4.  Begroting
 5.  Bestuursverkiezing:
  • Aftredend en niet herkiesbaar Piet v/d Sluis 
 6. Kandelaar, gemeente
 7. Wat verder ter tafel komt
 8. Rondvraag
 9. Sluiting
Tags:
uitgekookt.pngnl_ecco_com.pngdeweste.pngbrugmedia.pngvdbergmastenbroek.pngrecyclingkampen.pnghofstederijopleidingen.pngheutink&heij.pngumbouw.pngfov.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngloonbedrijf_bastiaan.pngsebo_personeelsdiensten.pngbernardkeppel.pngweeghel_gewasbescherming.pngdesmaakfactor.pngphverhuur.pngbastiaan_installatie.pngmachineverhuur123.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngidagro.pngbbm_advocaten.pngblomauto.pngmuldertweewielers.pngbergmakelaardij.pngvisscher_mastenbroek.pnghet_notarieel.pngschuttetweewielers.pngslagerijvanguilik.pngmailservicezwolle.pnghetparochiehuis.pngprofnormkampen.pnghairqueen.pngpartyverhuurzwolle.pngwielinkzalk.pngh_deleeuw.pngvandijkgroothandel.jpguitgekookt.pngnl_ecco_com.pngdeweste.pngbrugmedia.pngvdbergmastenbroek.pngrecyclingkampen.pnghofstederijopleidingen.pngheutink&heij.pngumbouw.pngfov.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngloonbedrijf_bastiaan.pngsebo_personeelsdiensten.pngbernardkeppel.pngweeghel_gewasbescherming.pngdesmaakfactor.pngphverhuur.pngbastiaan_installatie.pngmachineverhuur123.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngidagro.pngbbm_advocaten.pngblomauto.pngmuldertweewielers.pngbergmakelaardij.pngvisscher_mastenbroek.pnghet_notarieel.pngschuttetweewielers.pngslagerijvanguilik.pngmailservicezwolle.pnghetparochiehuis.pngprofnormkampen.pnghairqueen.pngpartyverhuurzwolle.pngwielinkzalk.pngh_deleeuw.pngvandijkgroothandel.jpg