Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Spelerslijsten jeugd seizoen 2022-2023

 

JO17-1 11 tegen 11  
     
Leider(s): Sander Boeve - Bearny Palland 
Trainer(s):  Matthias van Luijk  
Trainingen: Dinsdag en donderdag 18.00-19.00
Klasse: 3e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
Achternaam: Voornaam:
1 Ubink Hans
2 Carvalho Ruben
3 Weerd, de Jarno
4 Postma Seth
5 Ubink Tom
6 Vrugt, van de Imre
7 Leeuw, de Milan
8 Jansen Max
9 Kamerman Niels
10 Palland Kai
11 Boeve Niek
12 Ittersum, van Sven
13 Kattenberg Ruben (K)
14 Laar, van Stijn

 

JO13-1 11 tegen 11  
     
Leider(s): Wilhelm van Lenthe / Wilhelm Kroeze
Trainer(s):  Niek Boersma / Max Postma
Trainingen: Dinsdag en donderdag 18.00-19.00
Klasse: 4e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
Achternaam: Voornaam:
1 Meuleman Rolf
2 Oosting Anne Mae
3 Vegte, kijk in de Lars
4 Weerd, van der Daan
5 Pelleboer Robin
6 Kamp, van de Jeroen (K)
7 Lenthe, van Sil
8 Henniphof Sem
9 Groot, de Alec
10 Jansen Rens
11 Prins Nathan
12 Meuleman Kevin
13 Venema Roel
14 Soldt, van Jochem
15 Kloekke Job
     

 

JO12-1 8 tegen 8  
     
Leider(s): Henry Kijk in de Vegte / Geertje van Gerner 
Trainer(s): Daan Boersma / Bo van de Wetering
Trainingen: Dinsdag en donderdag 17.00 - 18.00
Klasse indeling: 2e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
Achternaam: Voornaam:
1 Budo Istvan
2 Bastiaan Roan
3 Groot, de Lucas
4 Linde, van der Jurre
5 Laar, van Rachel
6 Weerd, van der Stan
7 Vegte, kijk in de Tim
8 Meuleman Huub
9 Groot, de Cas
10 Gerner, van Philip (K)

 

JO11-1M 8 tegen 8  
     
Leider(s): Henk v.d. Steege / Bernard Stoel
Trainer(s): Iwan Hoogers  
Trainingen: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00
Klasse indeling: 4e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
Achternaam: Voornaam:
1 Steege, van de Chloe
2 Knol Jari
3 Lenthe, van Jara
4 Meuleman Milan
5 Henniphof Niels
6 Wup Hendrik
7 Doornebal Joep
8 Hoogers Liam
9 Bastiaan Tim

 

MO10-1 6 tegen 6  
     
Leider(s): Gesbert Douma / Wilfried Henniphof
Trainer(s): Wilfried Henniphof / Dames van VR1
Trainingen: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00
Klasse indeling: 4e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
Achternaam: Voornaam:
1 Wup Lente
2 Douma Lisette
3 Zijda Leonora
4 Henniphof Isa
5 Spijker, van Amy
6 Kamp, van der Lieke
7 Blom Danee
8 Meuleman Lynn
9 van Spijker Naomi

 

JO9-1 6 tegen 6  
     
Leider(s): Henk Bergsma / Harry van Spijker
Trainer(s): Henk Bergsma / Harry van Spijker
Trainingen: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00
Klasse indeling: 1e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
  Achternaam: Voornaam:
1 Ittersum, van Nick
2 Boeve Jelle
3 Gaasenbeek Ties
4 Kwakkel Daan
5 Henniphof Stijn
6 Spijker, van Owen
7 Bergsma Jesper

 

JO8-1 6 tegen 6  
     
Leider(s): Bianca van der Weerd / Warner van Spijker
Trainer(s): Jan Erik Kroeze en Sven van Ittersum
Trainingen: Woensdag 18.00-19.00  
Klasse indeling: 4e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
  Achternaam: Voornaam:
1 Douma Simon
2 Weerd, van der Ramon
3 Bastiaan Sebas
4 Diender Joost
5 Selles Hidde
6 Wup Jelmer
7 Spijker, van Luuk
8 Groot, de Simon

 

JO7-1 4 tegen 4  
     
Leider(s): Janetta Gaasenbeek / Twan van Ittersum
Trainer(s): Jan Erik Kroeze / Sven van Ittersum
Trainingen: Woensdag 18.00-19.00  
Klasse indeling: 4e klasse  
Tenue/sponsor:    
     
  Achternaam: Voornaam:
1 Pelleboer Milan
2 Kattenberg Aron
3 Gaasenbeek Bas
4 Kwakkel Rien

 

 

Tags:
123machineverhuur.pngmuldertweewielers.pngrecyclingkampen.pngvdbergmastenbroek.pngdesmaakfactor.pngslagerijvanguilik.pnghoutburcht.pngprofnormkampen.pngweeghel_gewasbescherming.pnguitgekookt.pngVisscher-Mastenbroek.pngloonbedrijf_bastiaan.pnghairqueen.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngschuttetweewielers.pngbbm-advocaten.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pngsheerenhoeve.pngblomauto.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngsebo-personeelsdiensten.pngbastiaan-installatie.pngcafeeigenwijs.pngh-deleeuw.pngumbouw.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pngmailservicezwolle.pngnl.ecco.com.pngidagro.pngdeweste.png123machineverhuur.pngmuldertweewielers.pngrecyclingkampen.pngvdbergmastenbroek.pngdesmaakfactor.pngslagerijvanguilik.pnghoutburcht.pngprofnormkampen.pngweeghel_gewasbescherming.pnguitgekookt.pngVisscher-Mastenbroek.pngloonbedrijf_bastiaan.pnghairqueen.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngschuttetweewielers.pngbbm-advocaten.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pngsheerenhoeve.pngblomauto.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngsebo-personeelsdiensten.pngbastiaan-installatie.pngcafeeigenwijs.pngh-deleeuw.pngumbouw.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pngmailservicezwolle.pngnl.ecco.com.pngidagro.pngdeweste.png