Evenementen

Pupil van de week 14 mei

In de voorlaatste thuis wedstrijd van 't 1e staat de confrontatie tussen 2 buren op het programma. Hemelsbreed ligt er nog geen 2 kilometer afstand tussen het sportpark van beide ploegen. Ook op de ranglijst ontlopen de ploegen elkaar nauwelijks 3 punten staan de voetballers uit voormalig Mastenbroek (Stadshagen) boven de 's-Heerenbroekers en Mastenbroekers. Het welbekende voetbalcliché "6 punten wedstrijd" kan dan ook weer uit de kast gehaald worden. Al geldt dit voor alle wedstrijden die de groenhemden nog moeten spelen dit seizoen.

De uitwedstrijd bij CSV werd met 0-1 gewonnen door 's-Heerenbroek. Deze driepunter werd gevierd als een bonuspunt, omdat op de kunstgrasmat in Stadshagen door 's-Heerenbroek in de voorbije seizoenen weinig overwinningen konden worden gevierd. Aan de mannen van Freddie en Carlo de taak om komende zaterdag het seizoenstotaal tegen CSV op 6 punten te zetten. 

Dit zal gebeuren onder toeziend oog van Liam, pupil van de week en speler van JO-10. Hij speelt op het middenveld en maakt graag goals. Op zaterdag is Rechtsback van het 1e elftal Bernard de leidende man bij deze pupillen. Twan en Bo trainen de MO-10 en de JO-10, hulde aan deze jonge vrijwilligers, die inmiddels al een aantal keren in dit verslagje voorbij zijn gekomen. Het schieten met een boogje, gaat Liam nog niet zo goed af, hij hoopt dat zijn trainers daar wat tijd voor in willen ruimen op de trainingen. Verder mag er best wat langer partijtje worden gedaan, én niet alleen aan het einde van de training.

Afgelopen woensdag (of donderdag als die de wedstrijd niet af heeft gekeken) kon Liam feestvieren, zijn favoriete club Ajax werd kampioen in de Eredivisie. Ook is Liam fan van 's-Heerenbroek, een kampioenschap zit er niet meer in, maar voor de nacompetitie heeft de ploeg de kaarten in eigen hand. Er is dus nog genoeg om voor te strijden! Mbappe is Liam's favoriete speler.

Naast dat Liam graag op het voetbalveld staat mag hij ook graag fietsen of klimmen. Klimmen kan in een boom, maar nog liever doet hij dat in een boulderhal. (ondergetekende heeft dat ook eens geprobeerd en kan u verzekeren dat dat boulderen nog een best lastige activiteit is!) Liam heeft heel veel zin in zaterdag! Wel is een smetje op de dag dat hij zelf geen wedstrijd heeft... 

"jongens, gewoon goed jullie best doen en optijd naar bed!" gaf Liam nog mee aan de selectiespelers. En ik maak er maar van er sprake was van een klein (grote) schrijffout.. Liam voorspelt een 100-0 (of toch 1-0?) overwinning voor 's-Heerenbroek! Met een voorspelde 23 graden en een lekker zonnetje is het heerlijk weer om zaterdag weer te verzamelen op het Broekerland en toeschouwer te zijn bij de wedstrijd tussen 's-Heerenbroek en CSV

 

liam

Tags:
sebo_personeelsdiensten.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngcafeeigenwijs.pngdesmaakfactor.pngwielinkzalk.pngbastiaan_installatie.pnguitgekookt.pngvisscher_mastenbroek.pngschuttetweewielers.pngbergmakelaardij.pngkeukendesign_kampen.pngheutink&heij.pngpartyverhuurzwolle.pngmuldertweewielers.pngspijkerboer_bouwadvies.jpgumbouw.pngboerverzekeringen.pngh_deleeuw.pngmailservicezwolle.pnghairqueen.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdbergmastenbroek.pngblomauto.pngphverhuur.pngvandijkgroothandel.jpgidagro.pngdeweste.pnghet_notarieel.pnghofstederijopleidingen.pngbbm_advocaten.pngloonbedrijf_bastiaan.pngfov.pngnl_ecco_com.pngslagerijvanguilik.pngsebo_personeelsdiensten.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngcafeeigenwijs.pngdesmaakfactor.pngwielinkzalk.pngbastiaan_installatie.pnguitgekookt.pngvisscher_mastenbroek.pngschuttetweewielers.pngbergmakelaardij.pngkeukendesign_kampen.pngheutink&heij.pngpartyverhuurzwolle.pngmuldertweewielers.pngspijkerboer_bouwadvies.jpgumbouw.pngboerverzekeringen.pngh_deleeuw.pngmailservicezwolle.pnghairqueen.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdbergmastenbroek.pngblomauto.pngphverhuur.pngvandijkgroothandel.jpgidagro.pngdeweste.pnghet_notarieel.pnghofstederijopleidingen.pngbbm_advocaten.pngloonbedrijf_bastiaan.pngfov.pngnl_ecco_com.pngslagerijvanguilik.png