Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

OUDE VERHALEN EN BEELDMATERIAAL GEZOCHT!!

HELP, HELP, HELP ONS!!!!!
 
Volgend jaar bestaat VV 's-Heerenbroek alweer 50 jaar. Regelmatig komen er prachtige verhalen voorbij over de oprichting, het oude veld, bijzondere vrijwilligers, trainers, sponsoren en memorabele toernooien of bloedstollende derbys.
Graag willen wij dit bundelen in een boekwerk. "50 jaar voetbal in 's-Heerenbroek"
Dus heeft u, prachtige verhalen, weet u nog iets over de oprichting, kent u (oud) vrijwilligers met een mooi verhaal, enz enz. Laat het ons alstublieft weten.
Wij gaan proberen een groepje enthousiaste mensen te zoeken die dit, voorzien van de juiste ondertoon, op papier kunnen zetten.
En natuurlijk zoeken we alles qua beeldmateriaal. Foto's, krantenknipsels, rekeningen, noem het maar op.
U kunt dit mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
U mag ook gewoon mailen dat u iets heeft. Dan zoeken wij contact en gaan we samen bekijken hoe we die foto uit uw plakboek kunnen digitaliseren, of hoe we uw verhaal op de juiste manier op papier kunnen krijgen.
 
Alvast hartelijk dank!
 
Tags:
cafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbastiaan-installatie.pngboerverzekeringen.pngloonbedrijf_bastiaan.pngwielinkzalk.pngumbouw.pngdeweste.pngVisscher-Mastenbroek.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo-personeelsdiensten.png123machineverhuur.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngmailservicezwolle.pngh-deleeuw.pngrecyclingkampen.pngslagerijvanguilik.pngidagro.pngprofnormkampen.pngblomauto.pnghofstederijopleidingen.pngmuldertweewielers.pngvdbergmastenbroek.pngnl.ecco.com.pngbernardkeppel.pngdesmaakfactor.pngbrugmedia.pngschuttetweewielers.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pnguitgekookt.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbastiaan-installatie.pngboerverzekeringen.pngloonbedrijf_bastiaan.pngwielinkzalk.pngumbouw.pngdeweste.pngVisscher-Mastenbroek.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo-personeelsdiensten.png123machineverhuur.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngmailservicezwolle.pngh-deleeuw.pngrecyclingkampen.pngslagerijvanguilik.pngidagro.pngprofnormkampen.pngblomauto.pnghofstederijopleidingen.pngmuldertweewielers.pngvdbergmastenbroek.pngnl.ecco.com.pngbernardkeppel.pngdesmaakfactor.pngbrugmedia.pngschuttetweewielers.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pnguitgekookt.png