Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Nieuw geldende regels met ingang van 14 oktober 2020 rondom Corona

Via deze weg willen wij jullie, conform de regels die ons zijn opgelegd door het kabinet, op de hoogte stellen van de volgende regels:

  • Er gaat een streep door de wedstrijden (zowel competitie als oefenwedstrijden) en trainingen voor volwassenen.
  • Er gaat een streep door de competitie en oefenwedstrijden tegen andere verenigingen voor alle jeugd.
  • Jeugdteams (t/m JO19) mogen blijven trainen
  • Er mogen voor de jeugd (t/m JO19) onderlinge oefenwedstrijden worden ingepland tussen teams van vv 's-Heerenbroek.
  • Naast de kantine worden ook de kleedkamers en douches gesloten

Tot nader bericht gelden deze regels.

Wij hopen op jullie begrip en medewerking.

weeghel_gewasbescherming.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngumbouw.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pnghairqueen.pngdesmaakfactor.pngvdbergmastenbroek.pngdeweste.pngmuldertweewielers.pngbastiaan-installatie.pngbbm-advocaten.pngloonbedrijf_bastiaan.png123machineverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsebo-personeelsdiensten.pngwielinkzalk.pngnl.ecco.com.pngblomauto.pnghoutburcht.pngschuttetweewielers.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngmailservicezwolle.pngh-deleeuw.pngbernardkeppel.pngsheerenhoeve.pnguitgekookt.pngslagerijvanguilik.pngidagro.pnghofstederijopleidingen.pngweeghel_gewasbescherming.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngumbouw.pngprofnormkampen.pngrecyclingkampen.pnghairqueen.pngdesmaakfactor.pngvdbergmastenbroek.pngdeweste.pngmuldertweewielers.pngbastiaan-installatie.pngbbm-advocaten.pngloonbedrijf_bastiaan.png123machineverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsebo-personeelsdiensten.pngwielinkzalk.pngnl.ecco.com.pngblomauto.pnghoutburcht.pngschuttetweewielers.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngmailservicezwolle.pngh-deleeuw.pngbernardkeppel.pngsheerenhoeve.pnguitgekookt.pngslagerijvanguilik.pngidagro.pnghofstederijopleidingen.png