Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Coronamaatregelen, ingaand vanaf 30-09-2020 tot nader bericht

Tot nader bericht zijn onderstaande regels van toepassing, conform de richtlijnen van RIVM en KNVB. 

In bijgevoegde link worden de richtlijnen en daarbij veelgestelde vragen (inclusief antwoorden) toegelicht. Ons advies; lees deze richtlijnen goed door aangezien dit belangrijke informatie voor iedereen (dus niet alleen spelers, maar ook trainers/ouders/verzorgers) betreft over trainingen, thuis- en uitwedstrijden. 

https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59625/veelgestelde-vragen-over-het-coronavirus-en-voetbal

Bij verdere vragen, onduidelijkheden en/of opmerkingen kunt u/jij terecht bij Gert Kwakkel, 06 83 91 41 93.

123machineverhuur.pnghofstederijopleidingen.pngmailservicezwolle.pngumbouw.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbastiaan-installatie.pngvdbergmastenbroek.pnghoutburcht.pnguitgekookt.pnghetparochiehuis.pngbernardkeppel.pnghairqueen.pngsebo-personeelsdiensten.pngbergmakelaardij.pngnl.ecco.com.pngidagro.pngblomauto.pngphverhuur.pngrecyclingkampen.pngslagerijvanguilik.pngdeweste.pngwielinkzalk.pngbrugmedia.pngschuttetweewielers.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngmuldertweewielers.pngprofnormkampen.pngdesmaakfactor.pngbbm-advocaten.pngh-deleeuw.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.png123machineverhuur.pnghofstederijopleidingen.pngmailservicezwolle.pngumbouw.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbastiaan-installatie.pngvdbergmastenbroek.pnghoutburcht.pnguitgekookt.pnghetparochiehuis.pngbernardkeppel.pnghairqueen.pngsebo-personeelsdiensten.pngbergmakelaardij.pngnl.ecco.com.pngidagro.pngblomauto.pngphverhuur.pngrecyclingkampen.pngslagerijvanguilik.pngdeweste.pngwielinkzalk.pngbrugmedia.pngschuttetweewielers.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngmuldertweewielers.pngprofnormkampen.pngdesmaakfactor.pngbbm-advocaten.pngh-deleeuw.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.png