Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo19 seizoen '20-'21

Team: Jo19  
   
Leider(s): Wilhelm Kroeze, Jaap Bosch, Jac Postma en Jacco Mennink.
Trainer(s):  Ane Boersma
Klasse: 2e klasse
Tenue/sponsor: De Groot Diervoeders
Aantal spelers: 15
   
Achternaam: Voornaam:
BOERSMA Niek
SPIJKER van Noah
MENNINK Nikai
KAMP v/d Sietse
ITTERSUM van Barrie
POSTMA Max
CHRISPIJN Remon
WETERING v/d Bas
WETERING v/d Bo
NIJLAND David
NIJLAND Tristan
DUITMAN Jany
BOERSMA Daan
ITTERSUM van Twan
PLETTE Rutger (K)
weeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngsebo.pngb0_mulder_tweewielers.pngid-agro.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngvdberg.pngbergmakelaardij.pngvan_guilik.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pnghofstede_rijopleiding.pngboerverzekeringen.pngEcco-Nederland.pnghetparochiehuis.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngschutte.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngh_uitgekookt.pngcafeeigenwijs.pnghairqueen.pngprofnorm.pngbernardkeppel_cleaning.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngsebo.pngb0_mulder_tweewielers.pngid-agro.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngvdberg.pngbergmakelaardij.pngvan_guilik.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pnghofstede_rijopleiding.pngboerverzekeringen.pngEcco-Nederland.pnghetparochiehuis.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngschutte.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngh_uitgekookt.pngcafeeigenwijs.pnghairqueen.pngprofnorm.pngbernardkeppel_cleaning.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.png