Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo15 seizoen '20-'21

Team Jo15  
   
Leider(s): Leo Ubink, Jorge Carvalho, Niek Boersma en Bearny Palland
Trainer(s):  Niek Boersma en Bearny Palland
Klasse: 3e klasse 
Tenue/sponsor: Praktijk De Eik
Aantal spelers: 15
   
Achternaam: Voornaam:
UBINK Hans
CARVALHO Ruben
WEERD, de Jarno
KEIZER Berry (K)
MONDRIA Luuk
POSTMA Seth
UBINK Tom
VRUGT van de Imre
BASTIAAN Thijs
KLOOSTERZIEL Maarten
LEEUW de Milan
JANSEN Max
VELDE van der Yfan
KAMERMAN Niels
PALLAND Kai
hdeleeuw.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngb0_mulder_tweewielers.pngblom_auto.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngh_uitgekookt.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngprofnorm.pngvan_guilik.pngbernardkeppel_cleaning.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan.pngid-agro.pngsebo.pnghairqueen.pngEcco-Nederland.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan_installatietechniek.pngwielink_zink_en_daktechniek.png123verhuur.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pnganytime.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngb0_mulder_tweewielers.pngblom_auto.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngh_uitgekookt.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngprofnorm.pngvan_guilik.pngbernardkeppel_cleaning.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan.pngid-agro.pngsebo.pnghairqueen.pngEcco-Nederland.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan_installatietechniek.pngwielink_zink_en_daktechniek.png123verhuur.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pnganytime.png