Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo13 seizoen '20-'21

Team Jo13  
   
Leider(s): Sander Boeve, Henry Kijk in de Vegte, Johan van Laar en Jaap Bijsterbosch.
Trainer(s):  Sander Boeve, Henry Kijk in de Vegte, Johan van Laar en Jaap Bijsterbosch.
Klasse: 4e klasse
Tenue/sponsor: Ubink Bouw en Mailservice
Aantal spelers: 14
   
Achternaam: Voornaam:
Schipppers Melissa
BOEVE Niek
ITTERSUM van Sven
KATTENBERG  Ruben (K)
de Jonge Job
GROLLEMAN Sil
Meuleman Rolf
LAAR van Stijn
BIJSTERBOSCH Jary
VELDE van der Jente
VEGTE KIJK in de Lars
WEERD van der Daan
KAMP van de Jeroen
VEEN ten Kai
bastiaan.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngphverhuur.pnghofstede_rijopleiding.pngprofnorm.pngid-agro.pngbrugmedia.pngEcco-Nederland.pnghdeleeuw.pnganytime.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngsheerenhoeve.pngb0_mulder_tweewielers.pngbernardkeppel_cleaning.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghoutburcht.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngblom_auto.pngoostindie.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngphverhuur.pnghofstede_rijopleiding.pngprofnorm.pngid-agro.pngbrugmedia.pngEcco-Nederland.pnghdeleeuw.pnganytime.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngsheerenhoeve.pngb0_mulder_tweewielers.pngbernardkeppel_cleaning.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghoutburcht.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngblom_auto.pngoostindie.pngautotaalglas.png