Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo11 seizoen '20-'21

Team Jo11 / 8 tegen 8  
   
Leider(s): Wilhelm van Lenthe en Iwan Hoogers
Trainer(s):  Iwan Hoogers, Max Postma en Twan van Ittersum.
Klasse: 3e klasse
Tenue/sponsor: Heutink Bouw en Ontwikkeling
Aantal spelers: 10
   
Achternaam: Voornaam:
LENTHE van Sil
HENNIPHOF Sem
GROOT de Alec
JANSEN Rens
PRINS Nathan
MEULEMAN Kevin
VRUGT van de Lasse
Hoogers Jaimy
VENEMA Roel
SOLDT van Jochem
bastiaan-installatie.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pngnl.ecco.com.png123machineverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pnguitgekookt.pngmailservicezwolle.pngsheerenhoeve.pngdeweste.pngumbouw.pngsebo-personeelsdiensten.pngidagro.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngblomauto.pngwielinkzalk.pnghofstederijopleidingen.pngautotaalglas.pngh-deleeuw.pngslagerijvanguilik.pngvdbergmastenbroek.pngbernardkeppel.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbergmakelaardij.pngschuttetweewielers.pngmuldertweewielers.pnghairqueen.pngrecyclingkampen.pngprofnormkampen.pnghoutburcht.pngdesmaakfactor.pngbastiaan-installatie.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pngnl.ecco.com.png123machineverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pnguitgekookt.pngmailservicezwolle.pngsheerenhoeve.pngdeweste.pngumbouw.pngsebo-personeelsdiensten.pngidagro.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngblomauto.pngwielinkzalk.pnghofstederijopleidingen.pngautotaalglas.pngh-deleeuw.pngslagerijvanguilik.pngvdbergmastenbroek.pngbernardkeppel.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbergmakelaardij.pngschuttetweewielers.pngmuldertweewielers.pnghairqueen.pngrecyclingkampen.pngprofnormkampen.pnghoutburcht.pngdesmaakfactor.png