Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo10 seizoen '20-'21

Team JO10 / 6 tegen 6
   
Leider(s): Hetty van der Linde, Geertje van Gerner en Gerard Bastiaan
Trainer(s): Bo van de Wetering en Daan Boersma
Klasse indeling: 3e klasse
Tenue/sponsor: BBM Advocaten
Aantal spelers: 9
   
Achternaam: Voornaam:
BASTIAAN Roan
GROOT de Lucas
LINDE van der Jurre
LAAR van Rachel
WEERD van der Stan
VEGTE kijk in de  Tim
MEULEMAN Huub
GROOT de Cas
GERNER van Philip
boerverzekeringen.pngvdbergmastenbroek.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pnguitgekookt.pngslagerijvanguilik.pngdesmaakfactor.pngblomauto.pngweeghel_gewasbescherming.pngh-deleeuw.pngwielinkzalk.pnghofstederijopleidingen.pngmailservicezwolle.pngbrugmedia.pngbastiaan-installatie.png123machineverhuur.pnghairqueen.pngautotaalglas.pngnl.ecco.com.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngloonbedrijf_bastiaan.pngrecyclingkampen.pngschuttetweewielers.pngbernardkeppel.pngdeweste.pngumbouw.pngmuldertweewielers.pngcafeeigenwijs.pngbergmakelaardij.pngidagro.pngsheerenhoeve.pngsebo-personeelsdiensten.pngprofnormkampen.pngboerverzekeringen.pngvdbergmastenbroek.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pnguitgekookt.pngslagerijvanguilik.pngdesmaakfactor.pngblomauto.pngweeghel_gewasbescherming.pngh-deleeuw.pngwielinkzalk.pnghofstederijopleidingen.pngmailservicezwolle.pngbrugmedia.pngbastiaan-installatie.png123machineverhuur.pnghairqueen.pngautotaalglas.pngnl.ecco.com.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngloonbedrijf_bastiaan.pngrecyclingkampen.pngschuttetweewielers.pngbernardkeppel.pngdeweste.pngumbouw.pngmuldertweewielers.pngcafeeigenwijs.pngbergmakelaardij.pngidagro.pngsheerenhoeve.pngsebo-personeelsdiensten.pngprofnormkampen.png