Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo9 seizoen '20-'21

Team Jo9 / 6 tegen 6  
   
Leider(s): Bernard Stoel en Henk vd Steege
Trainer(s): William Meuleman
Klasse indeling: 4e klasse
Tenue/sponsor: Zonnegilde
Aantal spelers: 7
   
Achternaam: Voornaam:
STEEGE van der Chloe
KNOL Jari
HENNIPHOF Isa
KAMP van der  Lieke
MEULEMAN Milan
HENNIPHOF Niels
Hoogers Liam
sheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngmailservicezwolle.pnghairqueen.pngumbouw.pngidagro.pngnl.ecco.com.pngblomauto.pngmuldertweewielers.pngvdbergmastenbroek.pngsebo-personeelsdiensten.pngdesmaakfactor.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pnguitgekookt.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngslagerijvanguilik.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngdeweste.png123machineverhuur.pngh-deleeuw.pngprofnormkampen.pngbrugmedia.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pngbastiaan-installatie.pngschuttetweewielers.pngrecyclingkampen.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngmailservicezwolle.pnghairqueen.pngumbouw.pngidagro.pngnl.ecco.com.pngblomauto.pngmuldertweewielers.pngvdbergmastenbroek.pngsebo-personeelsdiensten.pngdesmaakfactor.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pnguitgekookt.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngslagerijvanguilik.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngdeweste.png123machineverhuur.pngh-deleeuw.pngprofnormkampen.pngbrugmedia.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pngbastiaan-installatie.pngschuttetweewielers.pngrecyclingkampen.png