Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo7 seizoen '20-'21

Team Jo7 / 4 tegen 4  
Leider(s): N.t.b.
Trainer(s): Jan Erik Kroeze, Henk Bergsma en Harry van Spijker
Klasse indeling: 4e klasse
Tenue/sponsor: Geen
Totaal aantal spelers: 15
   
Achternaam: Voornaam:
Venema Louisa
Ittersum, van Nick
Wup Hendrik
Doornebal Joep
Boeve Jelte
Gaasenbeek Ties
Kwakkel Daan
Henniphof Stijn
Groot, de Noor
Meuleman Lynn
Spijker, van Owen
Bergsma Jesper
Wup Jelmer
Bastaan Sebas
Kool Jens
bbm-advocaten.pngmuldertweewielers.pngblomauto.pngboerverzekeringen.pngidagro.pngslagerijvanguilik.pnguitgekookt.pngbastiaan-installatie.pngnl.ecco.com.pngwielinkzalk.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngcafeeigenwijs.pngsebo-personeelsdiensten.pngmailservicezwolle.pnghairqueen.pngschuttetweewielers.pngdeweste.pngh-deleeuw.pngbrugmedia.pngprofnormkampen.pngvdbergmastenbroek.pngrecyclingkampen.pnghofstederijopleidingen.pngsheerenhoeve.pngweeghel_gewasbescherming.pngumbouw.pngbernardkeppel.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbergmakelaardij.png123machineverhuur.pngdesmaakfactor.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngmuldertweewielers.pngblomauto.pngboerverzekeringen.pngidagro.pngslagerijvanguilik.pnguitgekookt.pngbastiaan-installatie.pngnl.ecco.com.pngwielinkzalk.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngcafeeigenwijs.pngsebo-personeelsdiensten.pngmailservicezwolle.pnghairqueen.pngschuttetweewielers.pngdeweste.pngh-deleeuw.pngbrugmedia.pngprofnormkampen.pngvdbergmastenbroek.pngrecyclingkampen.pnghofstederijopleidingen.pngsheerenhoeve.pngweeghel_gewasbescherming.pngumbouw.pngbernardkeppel.pngloonbedrijf_bastiaan.pngbergmakelaardij.png123machineverhuur.pngdesmaakfactor.pnghoutburcht.png