Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

pupil van week 15 februari 2020

Zaterdag 15 februari treffen v.v. ’s-Heerenbroek en v.v. Wijthmen elkaar op sportpark het Broekerland. De laatste wedstrijd voor de voorjaarsvakantie en de een na laatste wedstrijd van periode 2. Bij winst op Wijthmen doen de groenhemden goede zaken richting de periodetitel, waarin het 3 punten voor staat op achtervolger WZC. De heenwedstrijd in Wijthmen op 5 oktober 2019 eindigde in een 1-2 zege.

Aankomende zaterdag is Stan van der Weerd pupil van de week. Spelend in JO-9, meestal als doelman. Deze lijnverdediger heeft Jasper Cillessen als voorbeeld, hij wil graag net zo goed kunnen keepen als deze ervaren international. Hij is al goed aan de weg aan het timmeren, zo redde hij al eens een bal die de kruising in dreigde te gaan. William Meuleman en Geertje van Gerner begeleiden dit jeugdige talent in de ontwikkelingen als speler binnen de v.v.. Later zou Stan graag de boerderij van zijn vader overnemen. In zijn vrije tijd helpt hij zijn vader ook nu al graag met allerlei klusjes.

Graag zien we u zaterdag weer langs de lijn. Hopelijk houdt storm “Dennis” zich de komende twee dagen gedeisd. En kan zonder al te veel wind en regen gespeeld worden.  14.30 trapt Stan af en hopelijk laat hij de keeper van Wijthmen alvast een eerste keer vissen.IMG 5095 3

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

idagro.pngdesmaakfactor.pngsebo-personeelsdiensten.pnghofstederijopleidingen.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngprofnormkampen.pngbbm-advocaten.png123machineverhuur.pngautotaalglas.pngslagerijvanguilik.pngrecyclingkampen.pngcafeeigenwijs.pngh-deleeuw.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngbastiaan-installatie.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pngmailservicezwolle.pngblomauto.pngdeweste.pnguitgekookt.pngschuttetweewielers.pngnl.ecco.com.pngvdbergmastenbroek.pngumbouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngmuldertweewielers.pngloonbedrijf_bastiaan.pngwielinkzalk.pngidagro.pngdesmaakfactor.pngsebo-personeelsdiensten.pnghofstederijopleidingen.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngprofnormkampen.pngbbm-advocaten.png123machineverhuur.pngautotaalglas.pngslagerijvanguilik.pngrecyclingkampen.pngcafeeigenwijs.pngh-deleeuw.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngbastiaan-installatie.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pngmailservicezwolle.pngblomauto.pngdeweste.pnguitgekookt.pngschuttetweewielers.pngnl.ecco.com.pngvdbergmastenbroek.pngumbouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngmuldertweewielers.pngloonbedrijf_bastiaan.pngwielinkzalk.png