Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdleidersvergadering op 21 oktober 20.30.

Beste leiders en trainers van onze jeugd,

Graag nodigen wij jullie uit voor de 1e jeugdleidersvergadering van dit seizoen.

Dit is op maandag 21 oktober om 20.30 boven in de bestuurskamer.

Mocht je nog punten in willen brengen, graag melden bij het jeugdbestuur. Het zou fijn zijn als je je punt ook kort wil toelichten. 

De volgende punten staan sowieso op het programma;

- Up-to-date maken van de jeugdteamlijsten.

- Kluis met sleutels voor de ballenrekken.

- Trainingsballen.

Verdere agenda volgt nog.

Graag tot volgende week maandag namens het jeugdbestuur! 

bergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan-installatie.pngweeghel_gewasbescherming.pngdesmaakfactor.pngbernardkeppel.pngmuldertweewielers.pngbrugmedia.pngidagro.pngphverhuur.png123machineverhuur.pngblomauto.pngvdbergmastenbroek.pngloonbedrijf_bastiaan.pnghairqueen.pnghoutburcht.pnghetparochiehuis.pngprofnormkampen.pngboerverzekeringen.pngschuttetweewielers.pngumbouw.pnguitgekookt.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngslagerijvanguilik.pngsebo-personeelsdiensten.pngmailservicezwolle.pngh-deleeuw.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pngdeweste.pngrecyclingkampen.pngnl.ecco.com.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan-installatie.pngweeghel_gewasbescherming.pngdesmaakfactor.pngbernardkeppel.pngmuldertweewielers.pngbrugmedia.pngidagro.pngphverhuur.png123machineverhuur.pngblomauto.pngvdbergmastenbroek.pngloonbedrijf_bastiaan.pnghairqueen.pnghoutburcht.pnghetparochiehuis.pngprofnormkampen.pngboerverzekeringen.pngschuttetweewielers.pngumbouw.pnguitgekookt.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngslagerijvanguilik.pngsebo-personeelsdiensten.pngmailservicezwolle.pngh-deleeuw.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pngdeweste.pngrecyclingkampen.pngnl.ecco.com.pngsheerenhoeve.png