Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Wijziging spelregels seizoen m.i.v. 2019-2020!

Met ingang van het seizoen 2019/’20 is een aantal spelregels gewijzigd. De Laws of the Game 2019/’20 en de Nederlandse vertaling hiervan kun je vinden op:

https://www.knvb.nl/assist/assist-scheidsrechters/wedstrijdzaken/spelregels 

Ook vind je daar een document met de wijzigingen, inclusief toelichting.

Heb je inhoudelijke vragen? Stuur dan een mail naar spelregels@knvb.nl.

brugmedia.png123machineverhuur.pngprofnormkampen.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pngdesmaakfactor.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngrecyclingkampen.pnghofstederijopleidingen.pnguitgekookt.pngh-deleeuw.pngumbouw.pngmailservicezwolle.pngvdbergmastenbroek.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngwielinkzalk.pngbastiaan-installatie.pngschuttetweewielers.pngdeweste.pngidagro.pngcafeeigenwijs.pngbernardkeppel.pngnl.ecco.com.pngsebo-personeelsdiensten.pngweeghel_gewasbescherming.pngmuldertweewielers.pngblomauto.pnghetparochiehuis.pngloonbedrijf_bastiaan.pngslagerijvanguilik.pngbrugmedia.png123machineverhuur.pngprofnormkampen.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pngdesmaakfactor.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngrecyclingkampen.pnghofstederijopleidingen.pnguitgekookt.pngh-deleeuw.pngumbouw.pngmailservicezwolle.pngvdbergmastenbroek.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngwielinkzalk.pngbastiaan-installatie.pngschuttetweewielers.pngdeweste.pngidagro.pngcafeeigenwijs.pngbernardkeppel.pngnl.ecco.com.pngsebo-personeelsdiensten.pngweeghel_gewasbescherming.pngmuldertweewielers.pngblomauto.pnghetparochiehuis.pngloonbedrijf_bastiaan.pngslagerijvanguilik.png