Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling seizoen 2019-2020 van Jo8 tot en met Jo11.

Na diverse overleggen/vergaderingen met leiders, begeleiders, trainers, ouders en jeugdbestuur is hierbij de definitieve jeugdindeling voor komend seizoen bekend! 

Aantal spelers:  7
Leider(s): Jonas Bastiaan en ??
Trainer(s): Jan Erik Kroeze en ??
Klasse indeling: 5e
   
Achternaam: Voornaam:
KNOL Jari
HENNIPHOF Isa
KAMP van der  Lieke
MEULEMAN Milan
STEEGE van der Chloe
Doornebal Joep
Henniphof Niels

 

Team JO9 / 6 tegen 6
Aantal spelers:  9
Leiders/trainers: Geertje van Gerner en Hetty van der Linde
Trainers: William Meuleman en ??
Klasse indeling: 3e
   
Achternaam: Voornaam:
BASTIAAN Roan
GROOT de Lucas
LINDE van der Jurre
LAAR van Rachel
WEERD van der Stan
VEGTE kijk in de  Tim
MEULEMAN Huub
GROOT de Cas
GERNER van Philip

 

Team JO10 / 6 tegen 6
Aantal spelers:  8
Leider(s): Arian Kragt en ??
Trainer(s): ?? en ??
Klasse: 3e
   
Achternaam: Voornaam:
LENTHE van Sil
HENNIPHOF Sem
GROOT de Alec
JANSEN Rens
PRINS Nathan
MEULEMAN Kevin
VRUGT van de Lasse
VENEMA Roel

 

Team JO11 / 8 tegen 8
Aantal spelers:  12
Leider(s): Brenda Veldhuizen en Henri Kijk in de Vegte
Trainer(s):  ?? en ??
Klasse: 5e
   
Achternaam: Voornaam:
VELDE van der Yfan
GROLLEMAN Sil
Meuleman Rolf
BIJSTERBOSCH Jary
CARVALHO Gil
VELDE van der Jente
VEGTE KIJK in de Lars
WEERD van der Daan
PELLEBOER Robbin
KAMP van de Jeroen
VEEN ten Kai
SOLDT van Jochem
hofstederijopleidingen.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngrecyclingkampen.pngidagro.pnguitgekookt.pngsebo-personeelsdiensten.pngschuttetweewielers.pngbrugmedia.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngdeweste.png123machineverhuur.pngwielinkzalk.pngboerverzekeringen.pngbastiaan-installatie.pngbernardkeppel.pngbbm-advocaten.pngvdbergmastenbroek.pngumbouw.pngdesmaakfactor.pngblomauto.pngloonbedrijf_bastiaan.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pngh-deleeuw.pnghairqueen.pngsheerenhoeve.pngmuldertweewielers.pngprofnormkampen.pngslagerijvanguilik.pngnl.ecco.com.pngmailservicezwolle.pnghofstederijopleidingen.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngrecyclingkampen.pngidagro.pnguitgekookt.pngsebo-personeelsdiensten.pngschuttetweewielers.pngbrugmedia.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngdeweste.png123machineverhuur.pngwielinkzalk.pngboerverzekeringen.pngbastiaan-installatie.pngbernardkeppel.pngbbm-advocaten.pngvdbergmastenbroek.pngumbouw.pngdesmaakfactor.pngblomauto.pngloonbedrijf_bastiaan.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pngh-deleeuw.pnghairqueen.pngsheerenhoeve.pngmuldertweewielers.pngprofnormkampen.pngslagerijvanguilik.pngnl.ecco.com.pngmailservicezwolle.png