Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Laatste jeugdleidersvergadering seizoen '18 - '19.

Woensdag 5 juni om 20.00 is de laatste jeugdleidersvergadering van seizoen 2018 - 2019 gepland.

Wij zijn inmiddels druk bezig met het komende seizoen. 

Voor deze vergadering staat centraal:

  • Welke leiders en trainers gaan nog een seizoen verder en wie stopt
    hiermee?
  • Voor welk team hebben we nieuwe trainers en leiders nodig?
  • Welke jeugdspelers spelen volgend seizoen nog bij onze vereniging en wie stoppen er mee?  
  • Zijn er nog speciale wensen/verzoeken vanuit teams, trainers, leiders en ouders?
  • Welke jeugdspeler speelt volgend seizoen in welk team?
  • In welke klasse worden de teams ingedeeld?

Graag willen wij bovenstaande punten van elk team weten!

Iedere leider/trainer wordt daarom verwacht.

Na de vergadering hopen wij zo snel mogelijk de jeugdindeling voor volgend seizoen rond te maken en te kunnen publiceren. 

Graag tot volgende week!

Namens het jeugdbestuur. 

desmaakfactor.png123machineverhuur.pngrecyclingkampen.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pngslagerijvanguilik.pngmuldertweewielers.pnghetparochiehuis.pnghofstederijopleidingen.pngumbouw.pngh-deleeuw.pngprofnormkampen.pngblomauto.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngwielinkzalk.pngbastiaan-installatie.pngmailservicezwolle.pngweeghel_gewasbescherming.pngloonbedrijf_bastiaan.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngsebo-personeelsdiensten.pngnl.ecco.com.pnguitgekookt.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngidagro.pngvdbergmastenbroek.pngdeweste.pngschuttetweewielers.pngdesmaakfactor.png123machineverhuur.pngrecyclingkampen.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pngslagerijvanguilik.pngmuldertweewielers.pnghetparochiehuis.pnghofstederijopleidingen.pngumbouw.pngh-deleeuw.pngprofnormkampen.pngblomauto.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngwielinkzalk.pngbastiaan-installatie.pngmailservicezwolle.pngweeghel_gewasbescherming.pngloonbedrijf_bastiaan.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbernardkeppel.pngsebo-personeelsdiensten.pngnl.ecco.com.pnguitgekookt.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngidagro.pngvdbergmastenbroek.pngdeweste.pngschuttetweewielers.png