Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

 Welkom bij de officiële website van v.v. 's-Heerenbroek!

Voetbalvereniging 's-Heerenbroek is opgericht op 25 april 1972. Het eerste team komt uit in de 4e klasse D Oost, de thuiswedstrijden vinden plaats op sportpark Broekerland, vlakbij het verenigingsgebouw "De Kandelaar" in 's-Heerenbroek. Aan de achterzijde van "De Kandelaar" bevinden zich de kleedkamers en een kunstgras (trainings)veld, waar ook wedstrijden voor pupillenteams en dames gespeeld worden.

Tags:

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

 

klik hier voor de website

 

038-38 52 010

PietvdSluis

sheerenhoeve.pngvdbergmastenbroek.png123machineverhuur.pngbernardkeppel.pngidagro.pngbastiaan-installatie.pngh-deleeuw.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pnghetparochiehuis.pngsebo-personeelsdiensten.pngphverhuur.pngdesmaakfactor.pngdeweste.pngcafeeigenwijs.pngschuttetweewielers.pngprofnormkampen.pngweeghel_gewasbescherming.pngnl.ecco.com.pnghoutburcht.pngloonbedrijf_bastiaan.pngblomauto.pngumbouw.pngbrugmedia.pngrecyclingkampen.pnghairqueen.pngmuldertweewielers.pngVisscher-Mastenbroek.pngbbm-advocaten.pnguitgekookt.pngmailservicezwolle.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngslagerijvanguilik.pngsheerenhoeve.pngvdbergmastenbroek.png123machineverhuur.pngbernardkeppel.pngidagro.pngbastiaan-installatie.pngh-deleeuw.pnghofstederijopleidingen.pngwielinkzalk.pnghetparochiehuis.pngsebo-personeelsdiensten.pngphverhuur.pngdesmaakfactor.pngdeweste.pngcafeeigenwijs.pngschuttetweewielers.pngprofnormkampen.pngweeghel_gewasbescherming.pngnl.ecco.com.pnghoutburcht.pngloonbedrijf_bastiaan.pngblomauto.pngumbouw.pngbrugmedia.pngrecyclingkampen.pnghairqueen.pngmuldertweewielers.pngVisscher-Mastenbroek.pngbbm-advocaten.pnguitgekookt.pngmailservicezwolle.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngslagerijvanguilik.png