Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Ledenvergadering 20-12-2022

Dinsdag 20 december is een ieder weer van harte uitgenodigd op de ledenvergadering om 20.00 uur in De Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2022: 

 1. Opening door de voorzitter
 2. Notulen vorige ledenvergadering
 3.  Verslag penningmeester seizoen 2021/2022
 4.  Begroting
 5.  Bestuursverkiezing:
  • Aftredend en niet herkiesbaar Piet v/d Sluis.
 6. Kandelaar, gemeente
 7. Wat verder ter tafel komt
 8. Rondvraag
 9. Sluiting
Tags:
vandijkgroothandel.jpgschuttetweewielers.pngdesmaakfactor.pngwielinkzalk.pngbastiaan_installatie.pnghetparochiehuis.pngrecyclingkampen.pngbrugmedia.pngsebo_personeelsdiensten.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngpartyverhuurzwolle.pngbbm_advocaten.pngvisscher_mastenbroek.pnghofstederijopleidingen.pngcafeeigenwijs.pngloonbedrijf_bastiaan.pngh_deleeuw.pngmachineverhuur123.pngmailservicezwolle.pngautotaalglas.pngblomauto.pngbernardkeppel.pngvdbergmastenbroek.pngprofnormkampen.pngbergmakelaardij.pngfov.pngmuldertweewielers.pngheutink&heij.pngidagro.pngphverhuur.pnguitgekookt.pngboerverzekeringen.pngnl_ecco_com.pnghet_notarieel.pnghairqueen.pngslagerijvanguilik.pngsheerenhoeve.pngdeweste.pngumbouw.pngvandijkgroothandel.jpgschuttetweewielers.pngdesmaakfactor.pngwielinkzalk.pngbastiaan_installatie.pnghetparochiehuis.pngrecyclingkampen.pngbrugmedia.pngsebo_personeelsdiensten.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngpartyverhuurzwolle.pngbbm_advocaten.pngvisscher_mastenbroek.pnghofstederijopleidingen.pngcafeeigenwijs.pngloonbedrijf_bastiaan.pngh_deleeuw.pngmachineverhuur123.pngmailservicezwolle.pngautotaalglas.pngblomauto.pngbernardkeppel.pngvdbergmastenbroek.pngprofnormkampen.pngbergmakelaardij.pngfov.pngmuldertweewielers.pngheutink&heij.pngidagro.pngphverhuur.pnguitgekookt.pngboerverzekeringen.pngnl_ecco_com.pnghet_notarieel.pnghairqueen.pngslagerijvanguilik.pngsheerenhoeve.pngdeweste.pngumbouw.png