Dames

Indeling VR1 seizoen '20-'21

Vrouwen 1  
   
Leider(s): Ria Kwakkel en Wilhelm Kroeze
Trainer(s):  Wilhelm Kroeze
Klasse: 1e klasse (7 tegen 7)
Tenue/sponsor: Visscher bv - Mastenbroek
Aantal spelers: 18
   
Naam: Achternaam:
Gerrietta van Wijnen
Marleen Kwakkel
Carolien Barneveld
Marije Westra
Lisa Schaapman
Melissa Kanis
Marion Barneveld
Esmee van der Stouwe
Sannah Mijnheer
Angela  de Leeuw
Maayke Boersma
Manouk de Groot
Marloes Stoel
Karin  Kwakkel
Elke Koersen
Nina Scholten
Marloes van Assen
Gerianne van Ittersum

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Lodewijk Assurantiën is een
onafhankelijk financieel
advies- en bemiddelingsbureau

Klik hier voor de website

Lodewijk Assurantien

bastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngb0_mulder_tweewielers.pnganytime.pnghoutburcht.pngblom_auto.pnghdeleeuw.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngbastiaan.pngautotaalglas.pnghofstede_rijopleiding.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngcafeeigenwijs.pngbernardkeppel_cleaning.pngEcco-Nederland.pngprofnorm.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsheerenhoeve.pngid-agro.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngvdberg.pngh_uitgekookt.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngb0_mulder_tweewielers.pnganytime.pnghoutburcht.pngblom_auto.pnghdeleeuw.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngbastiaan.pngautotaalglas.pnghofstede_rijopleiding.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngcafeeigenwijs.pngbernardkeppel_cleaning.pngEcco-Nederland.pngprofnorm.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsheerenhoeve.pngid-agro.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngvdberg.pngh_uitgekookt.png