Programma het eerste

zaterdag 23 oktober 2021
CSV '28
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

1e elftal

Pupil van de week 1 februari 2020

Zaterdag staat de eerste thuiswedstrijd van het jaar 2020 op het programma voor ’s-Heerenbroek 1, tegenstander is CSV’28.De aftrap van de tweede competitiehelft voor de aanvoerder van de 4e klasse. Voor ’s-Heerenbroek is winst in deze wedstrijd van dubbel belang. Niet alleen voor de (benodigde) punten om de koppositie vast te kunnen houden, maar ook om de 5-1 nederlaag van de heenwedstrijd te revancheren. De nederlaag bij CSV’28 was tot dus ver de enige partij die verloren werd door de groenhemden.

Rachel van Laar mag 2020 openen als eerste Pupil van de Week. Rachel speelt in JO-9 en wordt gecoacht door Geertje van Gerner. Aanvoerder van ’s-Heerenbroek 1, William Meuleman verzorgt de trainingen. Rachel is fan van Pec Zwolle. Ze staat ze meestal achterin gepositioneerd, net als haar favoriete voetballer Virgil van Dijk. Net als Virgil heeft ook Rachel scorend vermogen in huis. Vorig jaar bekroonde ze een mooie solo over het hele veld met een doelpunt! Het maken van acties en een tegenstander uitschakelen dat ligt Rachel goed. Trucjes kan ze nog niet zo goed, maar daar wil ze zichzelf graag  nog in verbeteren.

Rachel is zeer druk bezet, naast voetballen doet ze ook nog aan gymnastiek. Zaterdag staat er naast de wedstrijd tegen CSV’28 JO-9 3 ook nog een gymwedstrijd op het programma. Om vervolgens nog weer de aftrap te moeten doen bij het eerste…! Een drukke zaterdag voor de boeg dus! Wel heeft ze vertrouwen in een goede afloop bij de wedstrijd van ’s-Heerenbroek 1. Een dikke revanche is volgens haar in de maak. 6-1 is de uitslag die volgens Rachel op het bord staat na 90 minuten voetballen! Aan de groene voorhoede (en ook de achterhoede) om dit waar te gaan maken. Graag zien we u zaterdag 14.30 weer langs de lijn, voor hopelijk een doelpuntrijke en mooie pot voetbal>

 

Afbeelding van Sander Wennemers

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

desmaakfactor.pngvdbergmastenbroek.pngprofnormkampen.pngnl.ecco.com.png123machineverhuur.pngloonbedrijf_bastiaan.pngblomauto.pnghairqueen.pngschuttetweewielers.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pngidagro.pngphverhuur.pngmuldertweewielers.pngh-deleeuw.pnghetparochiehuis.pngbernardkeppel.pngwielinkzalk.pngslagerijvanguilik.pngbastiaan-installatie.pngdeweste.pnghofstederijopleidingen.pngmailservicezwolle.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pnguitgekookt.pnghoutburcht.pngsebo-personeelsdiensten.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngumbouw.pngrecyclingkampen.pngbergmakelaardij.pngautotaalglas.pngdesmaakfactor.pngvdbergmastenbroek.pngprofnormkampen.pngnl.ecco.com.png123machineverhuur.pngloonbedrijf_bastiaan.pngblomauto.pnghairqueen.pngschuttetweewielers.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pngidagro.pngphverhuur.pngmuldertweewielers.pngh-deleeuw.pnghetparochiehuis.pngbernardkeppel.pngwielinkzalk.pngslagerijvanguilik.pngbastiaan-installatie.pngdeweste.pnghofstederijopleidingen.pngmailservicezwolle.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pnguitgekookt.pnghoutburcht.pngsebo-personeelsdiensten.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngumbouw.pngrecyclingkampen.pngbergmakelaardij.pngautotaalglas.png