Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Zaalvoetbal 5 januari

Hierbij de tijdsindeling van het onderlinge zaalvoetbaltoernooi in de Reeve te Kampen voor a.s. zaterdag:

De F1, F2 en E1 hebben 's middags al een toernooi met andere verenigingen in Kampen/IJselmuiden en gaan dus niet naar de Reeve.

09.00 uur - 11.00 uur D1

11.00 uur -13.00 uur C1

Start B1 gemixt met het 1e, 2e, 3e en veteranen om 13.00 uur.

Graag 12.30 uur aanwezig i.v.m. de indeling!

Na afloop is in de Kandelaar de nieuwjaarsreceptie, allemaal van harte welkom!

profnorm.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngb0_mulder_tweewielers.pngmail_service_zwolle.pngbernardkeppel_cleaning.png123verhuur.pnghofstede_rijopleiding.pnghairqueen.pnganytime.pngblom_auto.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pngid-agro.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pnghdeleeuw.pngschutte.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngboerverzekeringen.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngEcco-Nederland.pngsebo.pngvdberg.pnghoutburcht.pngoostindie.pngprofnorm.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngb0_mulder_tweewielers.pngmail_service_zwolle.pngbernardkeppel_cleaning.png123verhuur.pnghofstede_rijopleiding.pnghairqueen.pnganytime.pngblom_auto.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pngid-agro.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pnghdeleeuw.pngschutte.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngboerverzekeringen.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngEcco-Nederland.pngsebo.pngvdberg.pnghoutburcht.pngoostindie.png