Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

VAARWEL 2012 EN 'BEDANKT' VOOR ALLES

De kerstvakantie is begonnen en je begint je voorzichtig eens af te vragen wat er zoal allemaal is voorgevallen het afgelopen jaar. Inmiddels staat er al weer een weerzinwekkend aantal kerstkaarten op de kast waaronder een heleboel van die net niet helemaal mooi gelukte zelfgemaakte kerstkaarten. Maar goed, het gaat natuurlijk om het gebaar. Net als het voetbalvrije weekend na aanleiding van de dood van de grensrechter van SC Buitenboys. Op zich een uiterst sympathieke actie van de KNVB maar ook een beetje armoedig aangezien er in het betaalde voetbal een normale speelronde werd afgewerkt. Ik denk dat een algehele afgelasting bij de profs meer impact heeft. Waarschijnlijk hebben ze in Zeist gewoon gekozen voor de gemakkelijkste en bovenal goedkoopste actie die voor handen lag. Hup, gooi het hele programma van de amateurs er maar uit, dan heeft iedereen gezien dat de KNVB ontzettend begaan is met dit tragische voorval en dat ze er ALLES aan doen om dit soort incidenten onder de aandacht te brengen en te veroordelen. Het geeft des te meer aan dat bij de KNVB het moraal duidelijk ondersneeuwt raakt (wat een leuke woordspeling zo rond de kerstdagen) door het kapitaal. Overigens erger ik me nog meer aan die zogenaamde voetballers met een voorbeeldfunctie. Spelers die ineens ophouden met schelden, omdat ze

boerverzekeringen.pnganytime.pngid-agro.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngvdberg.pngubink_meuleman_bouw.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.png123verhuur.pngprofnorm.pnghetparochiehuis.pngb0_mulder_tweewielers.pngsebo.pngblom_auto.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngbastiaan.pngbastiaan_installatietechniek.pnghofstede_rijopleiding.pngEcco-Nederland.pngmail_service_zwolle.pngh_uitgekookt.pngbernardkeppel_cleaning.pngcafeeigenwijs.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngid-agro.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngvdberg.pngubink_meuleman_bouw.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.png123verhuur.pngprofnorm.pnghetparochiehuis.pngb0_mulder_tweewielers.pngsebo.pngblom_auto.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngbastiaan.pngbastiaan_installatietechniek.pnghofstede_rijopleiding.pngEcco-Nederland.pngmail_service_zwolle.pngh_uitgekookt.pngbernardkeppel_cleaning.pngcafeeigenwijs.png