Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Imre van de Vrugt pupil van de week bij 's-Heerenbroek - Reaal Dronten

Imre van de Vrugt is zaterdag pupil van de week bij de wedstrijf 's-Heerenbroek tegen Reaal Dronten. Imre zit sinds de zomervakantie op voetbal. Voorlopig gaat hij alleen nog naar de training en heeft hij nog geen wedstrijden gespeeld. Op welke positie hij het liefste speelt is nu dan ook nog niet te zeggen. Jan-Erik is zijn trainer. Imre heeft nog geen favoriete club of speler, dat moet nog komen. Hij weet al wel wat hij later wil worden, boer. Verder is hij gek op pannenkoeken maar spruitjes hoeft zijn moeder niet voor hem te koken want die eet hij niet. Een uitslag voorspellen van de wedstrijd vindt Imre lastig maar hij denkt wel dat 's-Heerenbroek gaat winnen. Om drie uur zaterdagmiddag verricht Imre de aftrap van de wedstrijd.

ubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngboerverzekeringen.pngschutte.pngh_uitgekookt.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngEcco-Nederland.pnghetparochiehuis.pngblom_auto.pnghofstede_rijopleiding.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngoostindie.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngsebo.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngprofnorm.pngid-agro.pnghairqueen.pngbastiaan.pngb0_mulder_tweewielers.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsmaakfactor.pngbernardkeppel_cleaning.pngautotaalglas.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngboerverzekeringen.pngschutte.pngh_uitgekookt.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngEcco-Nederland.pnghetparochiehuis.pngblom_auto.pnghofstede_rijopleiding.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngoostindie.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngsebo.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngprofnorm.pngid-agro.pnghairqueen.pngbastiaan.pngb0_mulder_tweewielers.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsmaakfactor.pngbernardkeppel_cleaning.pngautotaalglas.pngbastiaan_installatietechniek.png