Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo11 seizoen '20-'21

Team Jo11 / 8 tegen 8  
   
Leider(s): Wilhelm van Lenthe en Iwan Hoogers
Trainer(s):  Iwan Hoogers, Max Postma en Twan van Ittersum.
Klasse: 3e klasse
Tenue/sponsor: Heutink Bouw en Ontwikkeling
Aantal spelers: 10
   
Achternaam: Voornaam:
LENTHE van Sil
HENNIPHOF Sem
GROOT de Alec
JANSEN Rens
PRINS Nathan
MEULEMAN Kevin
VRUGT van de Lasse
Hoogers Jaimy
VENEMA Roel
SOLDT van Jochem
bastiaan.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsmaakfactor.pngvdberg.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngh_uitgekookt.pnghofstede_rijopleiding.pngcafeeigenwijs.pngb0_mulder_tweewielers.pngbernardkeppel_cleaning.pngprofnorm.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.pngsebo.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngEcco-Nederland.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pngid-agro.pngsheerenhoeve.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsmaakfactor.pngvdberg.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngh_uitgekookt.pnghofstede_rijopleiding.pngcafeeigenwijs.pngb0_mulder_tweewielers.pngbernardkeppel_cleaning.pngprofnorm.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.pngsebo.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngEcco-Nederland.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pngid-agro.pngsheerenhoeve.pngblom_auto.pngautotaalglas.png