Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo10 seizoen '20-'21

Team JO10 / 6 tegen 6
   
Leider(s): Hetty van der Linde, Geertje van Gerner en Gerard Bastiaan
Trainer(s): Bo van de Wetering en Daan Boersma
Klasse indeling: 3e klasse
Tenue/sponsor: BBM Advocaten
Aantal spelers: 9
   
Achternaam: Voornaam:
BASTIAAN Roan
GROOT de Lucas
LINDE van der Jurre
LAAR van Rachel
WEERD van der Stan
VEGTE kijk in de  Tim
MEULEMAN Huub
GROOT de Cas
GERNER van Philip
wielink_zink_en_daktechniek.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pnganytime.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngid-agro.pngvan_guilik.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngautotaalglas.pngbernardkeppel_cleaning.pngvdberg.pnghoutburcht.pngschutte.pngprofnorm.pngsebo.pngblom_auto.pnghdeleeuw.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngEcco-Nederland.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pngb0_mulder_tweewielers.png123verhuur.pngh_uitgekookt.pnghofstede_rijopleiding.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pnganytime.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngid-agro.pngvan_guilik.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngautotaalglas.pngbernardkeppel_cleaning.pngvdberg.pnghoutburcht.pngschutte.pngprofnorm.pngsebo.pngblom_auto.pnghdeleeuw.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngEcco-Nederland.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pngb0_mulder_tweewielers.png123verhuur.pngh_uitgekookt.pnghofstede_rijopleiding.png