Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Jeugdindeling Jo9 seizoen '20-'21

Team Jo9 / 6 tegen 6  
   
Leider(s): Bernard Stoel en Henk vd Steege
Trainer(s): William Meuleman
Klasse indeling: 4e klasse
Tenue/sponsor: Zonnegilde
Aantal spelers: 7
   
Achternaam: Voornaam:
STEEGE van der Chloe
KNOL Jari
HENNIPHOF Isa
KAMP van der  Lieke
MEULEMAN Milan
HENNIPHOF Niels
Hoogers Liam
cafeeigenwijs.pngsebo.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngid-agro.pngbastiaan.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngphverhuur.pngvdberg.pngsmaakfactor.png123verhuur.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghdeleeuw.pngh_uitgekookt.pnghairqueen.pnganytime.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngblom_auto.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngbernardkeppel_cleaning.pngEcco-Nederland.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pnghofstede_rijopleiding.pngb0_mulder_tweewielers.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngid-agro.pngbastiaan.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngphverhuur.pngvdberg.pngsmaakfactor.png123verhuur.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghdeleeuw.pngh_uitgekookt.pnghairqueen.pnganytime.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngblom_auto.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngbernardkeppel_cleaning.pngEcco-Nederland.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pnghofstede_rijopleiding.pngb0_mulder_tweewielers.png