Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Nieuwe secretaris Gert Kwakkel

v.v ’s-Heerenbroek heeft een nieuwe secretaris in de persoon van Gert Kwakkel. Hij heeft op de ledenvergadering van 26 november 2019 deze taak overgenomen van Jan Willem Wennemers, die ruim elf jaar secretaris is geweest en hiermee afscheid heeft genomen van het bestuur. Wij wensen Gert veel plezier en succes met zijn taak in het bestuur van onze vereniging!

phverhuur.pngvdberg.pngbrugmedia.pngprofnorm.pngmail_service_zwolle.pngid-agro.pngb0_mulder_tweewielers.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pnghdeleeuw.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnganytime.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngbernardkeppel_cleaning.pnghofstede_rijopleiding.pngweeghel_gewasbescherming.pngEcco-Nederland.pngblom_auto.pnghairqueen.pngphverhuur.pngvdberg.pngbrugmedia.pngprofnorm.pngmail_service_zwolle.pngid-agro.pngb0_mulder_tweewielers.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pnghdeleeuw.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnganytime.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngbernardkeppel_cleaning.pnghofstede_rijopleiding.pngweeghel_gewasbescherming.pngEcco-Nederland.pngblom_auto.pnghairqueen.png