Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Ledenvergadering dinsdag 26 november 2019

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op dinsdag 26 nov. 2019 om 21:00 uur in de Kandelaar.

 

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 26-11-2019:

Opening door de voorzitter.

Notulen vorige ledenvergadering.

Verslag penningmeester seizoen 2018/2019.

Begroting.

Bestuursverkiezing:

  • Aftredend en herkiesbaar Freddy Mijnheer en Jan de Groot.
  • Aftredend en niet herkiesbaar secretaris Jan Willem Wennemers

Voorgedragen voor functie secretaris: Gert Kwakkel. Tegenkandidaten kunnen schriftelijk, ondertekend door tenminste 3 leden, worden aangemeld tot 3 dagen voor de aanvang van de vergadering bij de secretaris.

Kandelaar, gemeente.

Wat verder ter tafel komt.

Rondvraag.

Sluiting.

 

Het bestuur

boerverzekeringen.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pnganytime.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngschutte.pngid-agro.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsebo.pngEcco-Nederland.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pnghofstede_rijopleiding.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngbastiaan.png123verhuur.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngprofnorm.pngsmaakfactor.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pngbernardkeppel_cleaning.pngboerverzekeringen.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pnganytime.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngschutte.pngid-agro.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngsebo.pngEcco-Nederland.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pnghofstede_rijopleiding.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngbastiaan.png123verhuur.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngprofnorm.pngsmaakfactor.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pngbernardkeppel_cleaning.png