Evenementen

Geen evenementen gevonden.

De Grote Clubactie

Beste jeugdspelers, ouders/verzorgers,

Iedere vereniging kan wel wat extra inkomsten gebruiken; ook wij als voetbalvereniging. Ook dit jaar doen we mee aan de Grote Clubactie.

Wat is de GroteClubactie eigenlijk?
De Nationale Stichting Grote Clubactie ondersteunt al meer dan 40 jaar het Nederlandse verenigingsleven. Volgens de Stichting zijn verenigingen namelijk de basis voor een gezonde samenleving. Daarom organiseren zij jaarlijks een landelijke loterij waarmee verenigingen extra inkomsten kunnen werven. De loten worden verkocht voor € 3,- per stuk. Hiervan gaat 80% rechtstreeks naar de
vereniging. Er zijn fantastische prijzen te winnen. De trekking van de Grote Clubactie 2018 vindt plaats op 11 december.

Hoe werkt het?
Vanaf zaterdag 14 september mogen er loten verkocht worden. Op de achterkant van deze brief staat een intekenlijst. Op deze intekenlijst noteer je de mensen die een lot van jou willen kopen. De lotenkopers betalen direct € 3,00 voor ieder gekocht lot aan jou. De intekenlijst en het geld doe je in een gesloten envelop en lever je in ieder geval voor 1 november 2019 in bij jouw leider, trainer 
of iemand van het jeugdbestuur. Op de envelop vermeld je jouw naam en in welk elftal je speelt. Na het inleveren van jouw envelop ontvang je zo snel mogelijk de loten, zodat je deze kunt afleveren bij jouw lotenkopers.

Voor de 3 jeugdleden die de meeste loten verkopen, hebben wij een leuke prijs.

Wij rekenen op jullie! 

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur,
Jeanet van de Wetering

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

bbm-advocaten.pngbastiaan.pngprofnorm.pngblom_auto.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pnghofstede_rijopleiding.pnghetparochiehuis.pngautotaalglas.pngschutte.pngbergmakelaardij.pnganytime.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngboerverzekeringen.pngid-agro.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pngsmaakfactor.pnghoutburcht.pngbernardkeppel.png123verhuur.pngoostindie.pngb0_mulder_tweewielers.pnghdeleeuw.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngprofnorm.pngblom_auto.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pnghofstede_rijopleiding.pnghetparochiehuis.pngautotaalglas.pngschutte.pngbergmakelaardij.pnganytime.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngboerverzekeringen.pngid-agro.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pngsmaakfactor.pnghoutburcht.pngbernardkeppel.png123verhuur.pngoostindie.pngb0_mulder_tweewielers.pnghdeleeuw.png