Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Wijziging spelregels seizoen m.i.v. 2019-2020!

Met ingang van het seizoen 2019/’20 is een aantal spelregels gewijzigd. De Laws of the Game 2019/’20 en de Nederlandse vertaling hiervan kun je vinden op:

https://www.knvb.nl/assist/assist-scheidsrechters/wedstrijdzaken/spelregels 

Ook vind je daar een document met de wijzigingen, inclusief toelichting.

Heb je inhoudelijke vragen? Stuur dan een mail naar spelregels@knvb.nl.

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsors

schutte.pngmail_service_zwolle.pngb0_mulder_tweewielers.pngweeghel_gewasbescherming.pngsheerenhoeve.pnghofstede_rijopleiding.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pngbastiaan.pnghairqueen.pngblom_auto.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pnganytime.pngid-agro.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngbernardkeppel.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pngvan_guilik.png123verhuur.pngsebo.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pngb0_mulder_tweewielers.pngweeghel_gewasbescherming.pngsheerenhoeve.pnghofstede_rijopleiding.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pngbastiaan.pnghairqueen.pngblom_auto.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pnganytime.pngid-agro.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngbernardkeppel.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pngvan_guilik.png123verhuur.pngsebo.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.png