Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Wijziging spelregels seizoen m.i.v. 2019-2020!

Met ingang van het seizoen 2019/’20 is een aantal spelregels gewijzigd. De Laws of the Game 2019/’20 en de Nederlandse vertaling hiervan kun je vinden op:

https://www.knvb.nl/assist/assist-scheidsrechters/wedstrijdzaken/spelregels 

Ook vind je daar een document met de wijzigingen, inclusief toelichting.

Heb je inhoudelijke vragen? Stuur dan een mail naar spelregels@knvb.nl.

schutte.pngid-agro.pnghofstede_rijopleiding.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngprofnorm.pngb0_mulder_tweewielers.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngmail_service_zwolle.pngvan_guilik.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngEcco-Nederland.pngsebo.pngbastiaan.pngh_uitgekookt.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pngblom_auto.pngbernardkeppel_cleaning.pngschutte.pngid-agro.pnghofstede_rijopleiding.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngprofnorm.pngb0_mulder_tweewielers.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngmail_service_zwolle.pngvan_guilik.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngEcco-Nederland.pngsebo.pngbastiaan.pngh_uitgekookt.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pngblom_auto.pngbernardkeppel_cleaning.png