Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Wijziging spelregels seizoen m.i.v. 2019-2020!

Met ingang van het seizoen 2019/’20 is een aantal spelregels gewijzigd. De Laws of the Game 2019/’20 en de Nederlandse vertaling hiervan kun je vinden op:

https://www.knvb.nl/assist/assist-scheidsrechters/wedstrijdzaken/spelregels 

Ook vind je daar een document met de wijzigingen, inclusief toelichting.

Heb je inhoudelijke vragen? Stuur dan een mail naar spelregels@knvb.nl.

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

bastiaan_installatietechniek.pngh_uitgekookt.pngblom_auto.pngbastiaan.pngid-agro.pngphverhuur.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngprofnorm.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pnganytime.pngsebo.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngmail_service_zwolle.pngweeghel_gewasbescherming.pnghdeleeuw.pnghofstede_rijopleiding.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngh_uitgekookt.pngblom_auto.pngbastiaan.pngid-agro.pngphverhuur.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngprofnorm.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pnganytime.pngsebo.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngmail_service_zwolle.pngweeghel_gewasbescherming.pnghdeleeuw.pnghofstede_rijopleiding.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.png