Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Oproep! JO19-1 v.v. 's-Heerenbroek seizoen 2019 - 2020 zoekt spelers!

Voor het nieuwe voetbalseizoen (2019-2020) is v.v. 's-Heerenbroek op zoek naar spelers voor het hoogste jeugdteam, de JO19-1.

Inmiddels hebben wij al heel wat enthousiaste voetballers bij elkaar, maar wij missen nog een paar extra spelers om een seizoen vol te kunnen houden!  Daarom zijn de huidige trainer en spelers van JO19 (en wij als jeugdbestuur) op zoek naar jou!

  • Ben je geboren in 2001 of 2002?
  • Ben je voor aankomend seizoen op zoek naar een (nieuwe) sportieve uitdaging?
  • Wil je bij een gezellig/hecht team voetballen?

Meld je dan snel aan!

v.v. 's-Heerenbroek is een kleine en gezellig vereniging waar prestaties en plezier hand in hand gaan.

Voor aanmelden of meer informatie, graag contact opnemen met het Freddy Mijnheer (0621823649) van het jeugdbestuur. 

we want you at SHB

 

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

blom_auto.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngid-agro.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngsebo.png123verhuur.pngb0_mulder_tweewielers.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngsheerenhoeve.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngprofnorm.pnghairqueen.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pnghofstede_rijopleiding.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pngbernardkeppel.pngh_uitgekookt.pnganytime.pngblom_auto.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngid-agro.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngsebo.png123verhuur.pngb0_mulder_tweewielers.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngsheerenhoeve.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngprofnorm.pnghairqueen.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pnghofstede_rijopleiding.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pngbernardkeppel.pngh_uitgekookt.pnganytime.png