Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Vacature hoofdtrainer 2019/2020

Vacature hoofdtrainer v.v. ’s-Heerenbroek 2019/2020

V.V. ’s-Heerenbroek, spelend in de zaterdag 4e klasse D Oost, is voor het 1e team op zoek naar een hoofdtrainer voor seizoen 2019/2020. De trainer van het 1e team is verantwoordelijk voor de training op dinsdag en donderdag en de coaching op zaterdag, in samenwerking met de trainer van het 2e team.

Belangrijkste taken:
• Verzorgen van de training op dinsdag en donderdag en coaching op zaterdag
• In samenspraak met spelers, trainer van het 2e team en technische commissie zorgen voor een uitgebalanceerde selectie
• Leiding geven aan het begeleidingsteam

Wat vragen wij?:
• in het bezit van minimaal TC3
• een clubman, sociaal en belangstellend
• ervaring met kleine clubs
• om kunnen gaan met jeugdspelers en die ook inpassen
• de ambitie om samen met de selectie v.v. ’s-Heerenbroek tot een stabiele 4e klasser te maken

Wat bieden wij?:
• een team dat al een flink aantal jaren in de vierde klasse speelt en zich verder wil ontwikkelen
• een podium waar je je als trainer kunt ontwikkelen in een prettige omgeving
• een kleine, gezellige club met een unieke cultuur waar prestaties en plezier hand in hand gaan.
• De vergoeding wordt in onderling overleg bepaald

Als je jezelf kunt vinden in deze omschrijving en aan de slag wilt bij onze mooie club, ontvangen wij graag z.s.m. een CV en motivatie. Deze kunnen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. gestuurd worden. Voor vragen: Freddy Mijnheer (06-21823649) en Jan Willem Wennemers (06-14819587)

h_uitgekookt.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel_cleaning.pngbastiaan_installatietechniek.pngprofnorm.pngid-agro.pngEcco-Nederland.pngbbm-advocaten.pnghoutburcht.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pngblom_auto.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngbastiaan.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngsebo.pnghofstede_rijopleiding.png123verhuur.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel_cleaning.pngbastiaan_installatietechniek.pngprofnorm.pngid-agro.pngEcco-Nederland.pngbbm-advocaten.pnghoutburcht.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pngblom_auto.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngbastiaan.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngsebo.pnghofstede_rijopleiding.png123verhuur.pngphverhuur.png