Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Vrijwilligers nodig, diverse taken nog niet ingevuld!

Vrijwilligers, openstaande vacature’s.

Net als elke vereniging kan ook onze vereniging niet zonder de inzet van vrijwilligers om de vereniging draaiende te houden en activiteiten te organiseren. Gezamenlijk zijn wij namelijk de vereniging! Vrijwilligerswerk kan door structurele inzet van bijvoorbeeld in een commissie of door incidentele / eenmalige werkzaamheden in welke vorm dan ook. Laat weten als je een bijdrage wil leveren. We rekenen op jullie inzet!

Momenteel zijn we op onder andere op zoek naar een gastdame/-heer, voorzitter, secretaris, trainer JO15, scheidsrechter(s), …

Bestuur v.v. ’s-Heerenbroek

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

bernardkeppel.pngid-agro.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pnghofstede_rijopleiding.pngb0_mulder_tweewielers.pngprofnorm.pnganytime.pngh_uitgekookt.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngcafeeigenwijs.pngblom_auto.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngvdberg.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pngid-agro.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pnghofstede_rijopleiding.pngb0_mulder_tweewielers.pngprofnorm.pnganytime.pngh_uitgekookt.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngcafeeigenwijs.pngblom_auto.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngvdberg.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.png