Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Wedstrijd v.v. 's-Heerenbroek 1 - DKB 1 gaat 23-2 niet door

Vanwege een ernstig ongeval met een speler van DKB gaat de wedstrijd van zaterdag 23 februari op verzoek van DKB niet door. De wedstrijd is door de KNVB verplaatst naar dinsdag 23 april om 19:00 uur.

bestuur v.v. 's-Heerenbroek

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsors

bastiaan_installatietechniek.pnghofstede_rijopleiding.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pngblom_auto.pngschutte.pngbrugmedia.pngcafeeigenwijs.pngbernardkeppel.pngid-agro.pngsebo.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pngprofnorm.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngvdberg.pnganytime.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngb0_mulder_tweewielers.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnghofstede_rijopleiding.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pngblom_auto.pngschutte.pngbrugmedia.pngcafeeigenwijs.pngbernardkeppel.pngid-agro.pngsebo.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pngprofnorm.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngvdberg.pnganytime.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngb0_mulder_tweewielers.pngoostindie.png