Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Wedstrijd v.v. 's-Heerenbroek 1 - DKB 1 gaat 23-2 niet door

Vanwege een ernstig ongeval met een speler van DKB gaat de wedstrijd van zaterdag 23 februari op verzoek van DKB niet door. De wedstrijd is door de KNVB verplaatst naar dinsdag 23 april om 19:00 uur.

bestuur v.v. 's-Heerenbroek

anytime.pngboerverzekeringen.pnghofstede_rijopleiding.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngEcco-Nederland.pngoostindie.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngschutte.pngid-agro.png123verhuur.pngh_uitgekookt.pngbernardkeppel_cleaning.pngvdberg.pngsebo.pngsmaakfactor.pngblom_auto.pngprofnorm.pngcafeeigenwijs.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngb0_mulder_tweewielers.pngbastiaan.pnganytime.pngboerverzekeringen.pnghofstede_rijopleiding.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngEcco-Nederland.pngoostindie.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngschutte.pngid-agro.png123verhuur.pngh_uitgekookt.pngbernardkeppel_cleaning.pngvdberg.pngsebo.pngsmaakfactor.pngblom_auto.pngprofnorm.pngcafeeigenwijs.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngb0_mulder_tweewielers.pngbastiaan.png