Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Nieuwe website + elftalfoto's

Er is weer een nieuw jaar aangebroken en dat is gelijk een mooie aanleiding voor een nieuwe website. Een van de verbeteringen is dat site nu veel beter te zien/lezen is op een mobiel apparaat (telefoon + tablet). De website had even prioriteit en daardoor was er nog geen tijd om de elftalfoto's (te bewerken) en op de site te plaatsen. Ook daar is inmiddels tijd voor gevonden. De nieuwe foto's zijn per elftal geplaatst.
 
Hieronder een link naar de nieuwe elftalfoto's, klik op de naam van een elftal om de link te volgen. 

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

sheerenhoeve.pngvdberg.pnganytime.pngbernardkeppel.pngblom_auto.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngh_uitgekookt.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pngprofnorm.png123verhuur.pnghofstede_rijopleiding.pngid-agro.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pnganytime.pngbernardkeppel.pngblom_auto.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngh_uitgekookt.pngb0_mulder_tweewielers.pnghairqueen.pngprofnorm.png123verhuur.pnghofstede_rijopleiding.pngid-agro.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngautotaalglas.png