Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Zaalvoetbal 5 januari 2019

Hierbij het tijdschema van het jaarlijkse onderlinge nieuwjaarszaalvoetbaltoernooi, dit keer te spelen in sporthal Cellesbroek te Kampen, adres: Akelei 1.

09.00-10.15   onder 8

10.15-11.45   onder 9/10/11

11.45-13.15   onder 13/15

13.15-17.00   onder 17/4e/3e/2e/1e en 45+

Daarna nieuwjaarsreceptie in de Kandelaar, allemaal welkom.

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsors

hdeleeuw.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngoostindie.pngh_uitgekookt.pngmail_service_zwolle.pngb0_mulder_tweewielers.pngschutte.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngid-agro.pnghofstede_rijopleiding.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngsebo.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngphverhuur.pngprofnorm.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngoostindie.pngh_uitgekookt.pngmail_service_zwolle.pngb0_mulder_tweewielers.pngschutte.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngid-agro.pnghofstede_rijopleiding.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngblom_auto.pngautotaalglas.pngsebo.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngphverhuur.pngprofnorm.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.png