Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Zaalvoetbal 5 januari 2019

Hierbij het tijdschema van het jaarlijkse onderlinge nieuwjaarszaalvoetbaltoernooi, dit keer te spelen in sporthal Cellesbroek te Kampen, adres: Akelei 1.

09.00-10.15   onder 8

10.15-11.45   onder 9/10/11

11.45-13.15   onder 13/15

13.15-17.00   onder 17/4e/3e/2e/1e en 45+

Daarna nieuwjaarsreceptie in de Kandelaar, allemaal welkom.

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

houtburcht.pngvdberg.pngblom_auto.pnghetparochiehuis.pngb0_mulder_tweewielers.pngschutte.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngprofnorm.pngbastiaan.pngsebo.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pnganytime.pnghofstede_rijopleiding.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngid-agro.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngh_uitgekookt.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngvdberg.pngblom_auto.pnghetparochiehuis.pngb0_mulder_tweewielers.pngschutte.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngprofnorm.pngbastiaan.pngsebo.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pnganytime.pnghofstede_rijopleiding.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngid-agro.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngh_uitgekookt.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.png