Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Zaalvoetbal 5 januari 2019

Hierbij het tijdschema van het jaarlijkse onderlinge nieuwjaarszaalvoetbaltoernooi, dit keer te spelen in sporthal Cellesbroek te Kampen, adres: Akelei 1.

09.00-10.15   onder 8

10.15-11.45   onder 9/10/11

11.45-13.15   onder 13/15

13.15-17.00   onder 17/4e/3e/2e/1e en 45+

Daarna nieuwjaarsreceptie in de Kandelaar, allemaal welkom.

smaakfactor.pngid-agro.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngEcco-Nederland.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngh_uitgekookt.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pngvan_guilik.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngbernardkeppel_cleaning.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngblom_auto.pngphverhuur.pngb0_mulder_tweewielers.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngprofnorm.png123verhuur.pngubink_meuleman_bouw.pnghofstede_rijopleiding.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngbergmakelaardij.pngsmaakfactor.pngid-agro.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngEcco-Nederland.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngh_uitgekookt.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pngvan_guilik.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngbernardkeppel_cleaning.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngblom_auto.pngphverhuur.pngb0_mulder_tweewielers.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngprofnorm.png123verhuur.pngubink_meuleman_bouw.pnghofstede_rijopleiding.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngbergmakelaardij.png