Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Ledenvergadering donderdag 20 december 2018

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op donderdag 20 dec. 2018 om 20:00 uur in de Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2018: 

 1. Opening door de voorzitter
 2. Notulen vorige ledenvergadering
 3.  Verslag penningmeester seizoen 2017/2018
 4.  Begroting
 5.  Bestuursverkiezing:
  • Aftredend en herkiesbaar Jeanet v/d Wetering en Dick Kluiver. 
  • Tegenkandidaten kunnen schriftelijk, ondertekend door tenminste 3 leden, worden aangemeld tot 3 dagen voor de aanvang van de vergadering bij de secretaris.
 6. Kandelaar, gemeente
 7. Wat verder ter tafel komt
 8. Rondvraag
 9. Sluiting

Het bestuur

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Transportbedrijf
H vd Sluis en Zn BV
Nijverheidstraat 23
8281 JD Genemuiden

038-38 52 010

PietvdSluis

boerverzekeringen.pngprofnorm.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngvdberg.pngid-agro.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngblom_auto.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.png123verhuur.pngschutte.pnghairqueen.pngb0_mulder_tweewielers.pngubink_meuleman_bouw.pngsebo.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pnghdeleeuw.pnghofstede_rijopleiding.pngbrugmedia.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngvdberg.pngid-agro.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngblom_auto.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngh_uitgekookt.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.png123verhuur.pngschutte.pnghairqueen.pngb0_mulder_tweewielers.pngubink_meuleman_bouw.pngsebo.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pnghdeleeuw.pnghofstede_rijopleiding.pngbrugmedia.png