contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

sheerenhoeve.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngsebo.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngmorrenhof.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngschutte.pngbeensbootmotoren.pngphverhuur.pngvdberg.pngbergmakelaardij.pngbastiaan.pngcafeeigenwijs.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnganytime.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngsebo.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngmorrenhof.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngschutte.pngbeensbootmotoren.pngphverhuur.pngvdberg.pngbergmakelaardij.pngbastiaan.pngcafeeigenwijs.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnganytime.png