Evenementen

Geen evenementen gevonden.

contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

bastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngvdberg.pngb0_mulder_tweewielers.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pngblom_auto.pngbrugmedia.pngoostindie.pngsebo.pnghofstede_rijopleiding.pnganytime.pngprofnorm.pngsmaakfactor.pnghairqueen.png123verhuur.pngschutte.pnghdeleeuw.pngid-agro.pngh_uitgekookt.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngvdberg.pngb0_mulder_tweewielers.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pngblom_auto.pngbrugmedia.pngoostindie.pngsebo.pnghofstede_rijopleiding.pnganytime.pngprofnorm.pngsmaakfactor.pnghairqueen.png123verhuur.pngschutte.pnghdeleeuw.pngid-agro.pngh_uitgekookt.pngphverhuur.png