contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

zaterdag 21 april 2018
's-Heerenbroek
-
't Harde

Aanvang: 14:30


dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

Aanvang: 19:00


4e Klasse C

Evenementen

culinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvan_guilik.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngsebo.pngmorrenhof.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngsheerenhoeve.png123verhuur.pngoostindie.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngbeers.pnghoutburcht.pngsmaakfactor.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvan_guilik.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngsebo.pngmorrenhof.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngsheerenhoeve.png123verhuur.pngoostindie.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngbeers.pnghoutburcht.pngsmaakfactor.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.png