contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

cafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbeensbootmotoren.pngvdberg.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnganytime.pngbeers.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngbrugmedia.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngsebo.pngschutte.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbeensbootmotoren.pngvdberg.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnganytime.pngbeers.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngbrugmedia.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngsmaakfactor.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngsebo.pngschutte.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.png