Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Indeling competitie junioren en pupillen

2e klasse 02

asv Dronten B3 12:45

Be Quick'28 B2 10:30

Berkum B1 12:15

Hattem B1 14:00

Hatto Heim B2 11:15

Heerde B1 12:30

Heerenbroek 's B1 12:30

Oene B1G 12:30

SEH B1 10:15

SVI B2 12:45

WVF B2 11:00

WZC Wapenveld B1 11:15

 

3e klasse 01

Be Quick'28 C3 10:30

Berkum C3 10:45

CSV '28 C3 12:30

Hattem C1 13:30

Heerenbroek 's C1 10:30

Heino C3 10:45

Hoonhorst C2 13:00

HTC C2 10:30

SVI C3G 11:00

WHC C2 10:30

WVF C2 10:00

ZAC C2 11:15

 

3e klasse 03

Be Quick'28 D4 09:00

CSV '28 D6 11:00

Dos Kampen D4G 08:30

ESC D3 09:45

Go Ahead K. D3 10:00

Harde 't D2 08:45

Heerenbroek 's D1 10:30

SVI D7 09:30

SVI D8 09:30

WHC D4 10:00

WVF D3 10:00

ZAC D3 12:15

 

3e klasse 02

asv Dronten E5 08:30

asv Dronten E7 08:30

BAS E2 09:00

CSV '28 E7 09:30

CSV '28 E8 09:30

Dos Kampen E5 09:45

Go Ahead K. E3 08:45

0 Heerenbroek 's E1 09:30

Lelystad '67 E6G 10:00

Lelystad '67 E7 10:00

Reaal Dronten E2 10:00

Swift '64 E3 10:00

 

4e klasse 05

Emst F2 09:30

Heerenbroek 's F1 09:30

Hulshorst F2 09:00

KHC F1G 09:00

VEVO F1 09:00

Vierhouten'82 F1 09:30

VSW F1 09:30

Wilsum F1G 10:30

Wissel F1 09:00

Zalk F1 09:15

Zwolle SV F2 09:00

Zwolsche Boys F2 09:00

 

Indeling competitie 2e en 3e

6e klasse 19

DSV '61 5 14:30

ESC 8 12:00

EZC '84 5 14:30

Go Ahead K. 8 13:00

Heerenbroek 's 2 12:00

IJVV 12 12:30

OWIOS 9 12:30

SEH 8 14:30

SEH 5 12:30

VEVO 3 14:30

VSCO '61 8 15:00

Wapenveld 2 13:30

 

6e klasse 22

asv Dronten 9 14:30

BAS 5 14:30

Dos Kampen 8 14:30

DSV '61 4 14:30

ESC 6 14:30

Go Ahead K. 10 13:00

Heerenbroek 's 3 14:30

IJVV 11 14:30

Swift '64 4 14:30

VSCO '61 9 15:00

WHC 7 14:30

Wilsum 3 14:30

Eerste training E's en F'jes.

Hallo E- en F-pupillen,

 

Hebben jullie al weer zin in voetballen? Wij wel. Nu de vakanties weer voorbij zijn kan er weer gevoetbald worden.

 

We willen dit jaar met een speciale eerste training starten voor de E

Indeling KNVB beker seniorenteams

 

KNVB Beker seniorenteams indeling:

 

Indeling competitie 1e

Competitie indeling 4e klasse C

Zalk 1

EDON 1

 

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsors

cafeeigenwijs.pngid-agro.pngblom_auto.pngb0_mulder_tweewielers.png123verhuur.pngprofnorm.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pnghofstede_rijopleiding.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngbrugmedia.pngbastiaan.pngh_uitgekookt.pngvan_guilik.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngbernardkeppel.pnganytime.pngcafeeigenwijs.pngid-agro.pngblom_auto.pngb0_mulder_tweewielers.png123verhuur.pngprofnorm.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pnghofstede_rijopleiding.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngbrugmedia.pngbastiaan.pngh_uitgekookt.pngvan_guilik.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngbernardkeppel.pnganytime.png