Evenementen

Geen evenementen gevonden.

OEFENWEDSTRIJD 15 DECEMBER 'VHK 1- s-HEERENBROEK 1

Morgen 15 december speelt 's-Heerenbroek 1 een oefenwedstrijd tegen VHK uit St. Jansklooster, uitkomend in de 2e klasse Noord. Wedstrijd is in St Jansklooster en begint om 14.30 uur. Aanwezig om 13.00 uur bij De Kandelaar.

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Vloerenmarkt Genemuiden
Schering 17b
8281 JW Genemuiden
vloerenmarkt
bastiaan_installatietechniek.pngphverhuur.pngschutte.pngsebo.pngid-agro.pngweeghel_gewasbescherming.pngoostindie.pnganytime.pngprofnorm.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngh_uitgekookt.pngmail_service_zwolle.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pngbergmakelaardij.pngautotaalglas.pngvdberg.pngblom_auto.pnghofstede_rijopleiding.pnghdeleeuw.pngsmaakfactor.pngbastiaan.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngbernardkeppel.pngboerverzekeringen.pngb0_mulder_tweewielers.pngbastiaan_installatietechniek.pngphverhuur.pngschutte.pngsebo.pngid-agro.pngweeghel_gewasbescherming.pngoostindie.pnganytime.pngprofnorm.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngh_uitgekookt.pngmail_service_zwolle.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pngbergmakelaardij.pngautotaalglas.pngvdberg.pngblom_auto.pnghofstede_rijopleiding.pnghdeleeuw.pngsmaakfactor.pngbastiaan.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngbernardkeppel.pngboerverzekeringen.pngb0_mulder_tweewielers.png