Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

OEFENWEDSTRIJD 15 DECEMBER 'VHK 1- s-HEERENBROEK 1

Morgen 15 december speelt 's-Heerenbroek 1 een oefenwedstrijd tegen VHK uit St. Jansklooster, uitkomend in de 2e klasse Noord. Wedstrijd is in St Jansklooster en begint om 14.30 uur. Aanwezig om 13.00 uur bij De Kandelaar.

hdeleeuw.pngb0_mulder_tweewielers.pnghoutburcht.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngprofnorm.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pnghairqueen.pnghofstede_rijopleiding.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngblom_auto.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngbastiaan.pngEcco-Nederland.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel_cleaning.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngvdberg.pngid-agro.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngb0_mulder_tweewielers.pnghoutburcht.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngprofnorm.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pnghairqueen.pnghofstede_rijopleiding.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngblom_auto.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngbastiaan.pngEcco-Nederland.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel_cleaning.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngvdberg.pngid-agro.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.png