Programma het eerste

zaterdag 15 augustus 2020
Vitesse'63 Koekange
-
's-Heerenbroek 1

Aanvang: 14:30


donderdag 20 augustus 2020
EFC'58 ( bij Hatto Heim)
-
's-Heerenbroek 1

Aanvang: 19:30


4e Klasse D

Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

1e elftal

Aanvraag promotie voor 's-Heerenbroek 1 naar 3e klasse

Via deze weg willen wij als bestuur het ledenbestand op de hoogte stellen dat er, voor het seizoen 2020-2021, promotie van het 1e elftal naar de derde klasse is aangevraagd.

Dit naar aanleiding van het eerdere nieuws dat clubs, ondanks dat het seizoen officieel voorbij is, alsnog een aanvraag in kunnen dienen voor promotie en/of degradatie.

vdberg.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pnghofstede_rijopleiding.pngbernardkeppel_cleaning.pnghairqueen.pngbergmakelaardij.pngid-agro.pngb0_mulder_tweewielers.pngEcco-Nederland.pngsmaakfactor.pngblom_auto.pngh_uitgekookt.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngoostindie.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngprofnorm.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngboerverzekeringen.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngvdberg.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pnghofstede_rijopleiding.pngbernardkeppel_cleaning.pnghairqueen.pngbergmakelaardij.pngid-agro.pngb0_mulder_tweewielers.pngEcco-Nederland.pngsmaakfactor.pngblom_auto.pngh_uitgekookt.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngoostindie.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngprofnorm.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngboerverzekeringen.pngwielink_zink_en_daktechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.pngschutte.png