1e elftal

Contract hoofdtrainer Wim Groen niet verlengd

Het bestuur van voetbalvereniging ’s-Heerenbroek en hoofdtrainer Wim Groen hebben in goed overleg besloten het contract niet te verlengen. Wim Groen is bezig met het tweede seizoen bij de zaterdag vierdeklasser en maakt dit seizoen af. De club wenst Wim veel succes in de eventuele zoektocht naar een nieuwe club en in zijn verdere trainerscarrière . Het bestuur wil graag een nieuw gezicht voor deze spelersgroep en is op zoek naar een andere hoofdtrainer voor het seizoen 2019/2020.

Bestuur v.v. ’s-Heerenbroek

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Vloerenmarkt Genemuiden
Schering 17b
8281 JW Genemuiden
vloerenmarkt
b0_mulder_tweewielers.pnghoutburcht.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngschutte.pngsmaakfactor.pngvdberg.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngh_uitgekookt.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pnghdeleeuw.pnganytime.pngblom_auto.pngsebo.pngprofnorm.pngid-agro.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pngb0_mulder_tweewielers.pnghoutburcht.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngschutte.pngsmaakfactor.pngvdberg.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngh_uitgekookt.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngsheerenhoeve.pngbernardkeppel.pnghdeleeuw.pnganytime.pngblom_auto.pngsebo.pngprofnorm.pngid-agro.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.png