Programma het eerste

zaterdag 23 februari 2019
's-Heerenbroek 1
-
DKB 1

0 - 0

uitgesteld


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Contract hoofdtrainer Wim Groen niet verlengd

Het bestuur van voetbalvereniging ’s-Heerenbroek en hoofdtrainer Wim Groen hebben in goed overleg besloten het contract niet te verlengen. Wim Groen is bezig met het tweede seizoen bij de zaterdag vierdeklasser en maakt dit seizoen af. De club wenst Wim veel succes in de eventuele zoektocht naar een nieuwe club en in zijn verdere trainerscarrière . Het bestuur wil graag een nieuw gezicht voor deze spelersgroep en is op zoek naar een andere hoofdtrainer voor het seizoen 2019/2020.

Bestuur v.v. ’s-Heerenbroek

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

schildersbedrijf-Kattenberg

beensbootmotoren.pngoostindie.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan.pngsebo.pnghairqueen.pnganytime.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngautotaalglas.pngbeers.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngoostindie.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan.pngsebo.pnghairqueen.pnganytime.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngautotaalglas.pngbeers.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.png