Programma het eerste

zaterdag 15 augustus 2020
Vitesse'63 Koekange
-
's-Heerenbroek 1

Aanvang: 14:30


donderdag 20 augustus 2020
EFC'58 ( bij Hatto Heim)
-
's-Heerenbroek 1

Aanvang: 19:30


4e Klasse D

Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

1e elftal

Contract hoofdtrainer Wim Groen niet verlengd

Het bestuur van voetbalvereniging ’s-Heerenbroek en hoofdtrainer Wim Groen hebben in goed overleg besloten het contract niet te verlengen. Wim Groen is bezig met het tweede seizoen bij de zaterdag vierdeklasser en maakt dit seizoen af. De club wenst Wim veel succes in de eventuele zoektocht naar een nieuwe club en in zijn verdere trainerscarrière . Het bestuur wil graag een nieuw gezicht voor deze spelersgroep en is op zoek naar een andere hoofdtrainer voor het seizoen 2019/2020.

Bestuur v.v. ’s-Heerenbroek

wielink_zink_en_daktechniek.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngbastiaan.pngprofnorm.pngblom_auto.pngb0_mulder_tweewielers.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngsebo.png123verhuur.pnghairqueen.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngschutte.pngbernardkeppel_cleaning.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngEcco-Nederland.pngvan_guilik.pnghoutburcht.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngid-agro.pnghofstede_rijopleiding.pngh_uitgekookt.pngwielink_zink_en_daktechniek.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngbastiaan.pngprofnorm.pngblom_auto.pngb0_mulder_tweewielers.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngsebo.png123verhuur.pnghairqueen.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngschutte.pngbernardkeppel_cleaning.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngEcco-Nederland.pngvan_guilik.pnghoutburcht.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngid-agro.pnghofstede_rijopleiding.pngh_uitgekookt.png