Programma het eerste

zaterdag 19 januari 2019 Nieuwleusen 1
-
's-Heerenbroek 1
Vriendschappelijk

Aanvang: 15:00


zaterdag 19 januari 2019 's-Heerenbroek
-
Daarlerveen

afgelast


zaterdag 26 januari 2019 Tollebeek 1
-
's-Heerenbroek 1
Vriendschappelijk

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Let op: vertrektijd bus naar Sibculo gewijzigd naar 12.45

Let op: De vertrektijd van de bus naar Sibculo op 20 oktober 2018 is gewijzigd van 13.15 naar 12.45 uur!

anytime.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngoostindie.pngschutte.pngbeers.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pngsebo.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngmorrenhof.png123verhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pnganytime.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngoostindie.pngschutte.pngbeers.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pngsebo.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngmorrenhof.png123verhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.png