1e elftal

Busreis richting SVV '56 (Sibculo) op 20 oktober 2018

Aankomende zaterdag speelt 's-Heerenbroek de verre uitwedstrijd tegen SVV '56 uit Sibculo.

Uiteraard is er voor een ieder die belangstelling heeft om mee te reizen de mogelijkheid om dit ook daadwerkelijk te doen voor slechts 5 euro.

De bus zal uiterlijk vertrekken om 13:15 uur. Opgeven kan via Gert Kwakkel (06 83 91 41 93).

Niet opgeven kan uiteraard ook, maar vol = vol!

Programma het Eerste

zaterdag 17 november 2018
HTC
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

hdeleeuw.pngbrugmedia.png123verhuur.pnggarageklaassen.pnganytime.pnghoutburcht.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pngschutte.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngbeers.pngbastiaan_installatietechniek.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngoostindie.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.png123verhuur.pnggarageklaassen.pnganytime.pnghoutburcht.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pngschutte.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngbeers.pngbastiaan_installatietechniek.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngoostindie.png