Programma het eerste

dinsdag 23 april 2019
's-Heerenbroek
-
DKB

2 - 2


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Busreis richting SVV '56 (Sibculo) op 20 oktober 2018

Aankomende zaterdag speelt 's-Heerenbroek de verre uitwedstrijd tegen SVV '56 uit Sibculo.

Uiteraard is er voor een ieder die belangstelling heeft om mee te reizen de mogelijkheid om dit ook daadwerkelijk te doen voor slechts 5 euro.

De bus zal uiterlijk vertrekken om 13:15 uur. Opgeven kan via Gert Kwakkel (06 83 91 41 93).

Niet opgeven kan uiteraard ook, maar vol = vol!

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

K. Doornwaard & Zn.
Grafhorsterweg 81A
8277 AB Grafhorst

drainage doornwaard logo
 
cafeeigenwijs.pnghofstede_rijopleiding.pngschutte.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngprofnorm.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngoostindie.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngblom_auto.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pngh_uitgekookt.pngid-agro.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngbastiaan_installatietechniek.pngb0_mulder_tweewielers.pnganytime.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnghofstede_rijopleiding.pngschutte.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngprofnorm.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngoostindie.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngblom_auto.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pngh_uitgekookt.pngid-agro.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngbastiaan_installatietechniek.pngb0_mulder_tweewielers.pnganytime.pnghetparochiehuis.png