Programma het eerste

zaterdag 19 januari 2019 Nieuwleusen 1
-
's-Heerenbroek 1
Vriendschappelijk

Aanvang: 15:00


zaterdag 19 januari 2019 's-Heerenbroek
-
Daarlerveen

afgelast


zaterdag 26 januari 2019 Tollebeek 1
-
's-Heerenbroek 1
Vriendschappelijk

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Busreis richting SVV '56 (Sibculo) op 20 oktober 2018

Aankomende zaterdag speelt 's-Heerenbroek de verre uitwedstrijd tegen SVV '56 uit Sibculo.

Uiteraard is er voor een ieder die belangstelling heeft om mee te reizen de mogelijkheid om dit ook daadwerkelijk te doen voor slechts 5 euro.

De bus zal uiterlijk vertrekken om 13:15 uur. Opgeven kan via Gert Kwakkel (06 83 91 41 93).

Niet opgeven kan uiteraard ook, maar vol = vol!

sheerenhoeve.pngphverhuur.pngbastiaan.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngsebo.png123verhuur.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pnganytime.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pnghoutburcht.pnghetparochiehuis.pngvan_guilik.pnggarageklaassen.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngschutte.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmail_service_zwolle.pngbrugmedia.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pngbastiaan.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngsebo.png123verhuur.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pnganytime.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pnghoutburcht.pnghetparochiehuis.pngvan_guilik.pnggarageklaassen.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngschutte.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmail_service_zwolle.pngbrugmedia.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.png